Konkurs - Niech rządzą zdjęcia! Gadżety do wygrania!

Gdzie szukać aktualnych informacji i ciekawostek? Jak być na bieżąco, kiedy zewsząd zalewa nas niemal tsunami wiadomości?

Konkurs Instagramowy
Konkurs InstagramowyinteriaINTERIA.PL

Najważniejsza wydaje się selekcja komunikatów, by konsumować tylko te, które naprawdę warte są naszej uwagi i zaspokajają nasze informacyjne potrzeby.

Żeby nieco ułatwić Wam poruszanie się w świecie faktów, nowinek i ciekawostek uruchomiliśmy profil instagramowy Interia_codziennie.

Każdego dnia na nasz profil trafia porcja wybranych informacji z życia publicznego, show-businessu, ekonomii, a także całe mnóstwo ciekawostek i porad, które dostarczą Wam nie tylko najświeższych wiadomości, ale i interesujących tematów do rozmów w każdym gronie.

Zajrzyj na nasz profil i przekonaj się sam - www.instagram.com/interia_codziennie

Instagram
InstagraminteriaINTERIA.PL

Z okazji uruchomienia naszego nowego kanału dystrybucji treści na platformie Instagram, mamy dla Was banalnie prosty konkurs, w którym wygrać możecie interiowe zestawy gadżetów.

W skład zestawu gadżetów wchodzi designerski kubek, czapka i torba na zakupy. Wszystkie te przedmioty, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce we współpracy z marką Nad Wyraz, mogą być Twoje.

Nagrody
NagrodyinteriaINTERIA.PL

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie i wygrać gadżety? Wystarczy, że dodasz nasz profil do obserwowanych, przejrzysz nasze posty i wskażesz ten, który podoba Ci się najbardziej oraz opowiesz, dlaczego właśnie ten post uważasz za najlepszy.

Do dzieła!

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Instagram
Instagram interiaINTERIA.PL
  • Administrator danych dla celów organizacji konkursu: Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a więcej »
  • Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@firma.interia.pl więcej »
  • Cel oraz podstawa przetwarzania danych: zgoda na uczestnictwo w konkursie organizowanym przez administratora danych oraz ich przetwarzanie na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu
  • Informacje o dobrowolności podania danych: podanie danych osobowych przez uczestników jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestnictwa w konkursie, w tym weryfikacji przez administratora danych, czy uczestnik spełnia warunki udziału w konkursie oraz do jego przeprowadzenia zgodnie z regulaminem konkursu
  • Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych: każdy uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnację z uczestnictwa w konkursie, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem
  • Odbiorcy danych: dane mogą zostać przekazane podmiotom dokonującym na zlecenie administratora danych czynności związanych z organizacją konkursu (np. wysyłka nagród) lub organom podatkowym w celu rozliczenia ewentualnego podatku od nagród
  • Okres przechowywania danych: dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez okres trwania konkursu, a następnie, poza danymi zwycięzców konkursu, zostaną poddane anonimizacji; dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane po zakończeniu konkursu w celach ewentualnego wykonywania licencji udzielonej zgodnie z regulaminem konkursu, w prawnie uzasadnionych interesach administratora danych (dochodzenia roszczeń do czasu ich przedawnienia) oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa (podatkowego i rachunkowości)
  • Prawa podmiotu danych: prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także inne prawa, których opis znajduje się tutaj
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas