Reklama

Reklama

Lodowa pani

Porwała mnie elfów władczyni, bym już nie mieszkał z przyjaciółmi swymi...

Nakładem Wydawnictwa TELBIT na polskim rynku ukaże się powieść brytyjskiej pisarki Sally Prue - "Lodowa pani". Autorka książki czarujący świat fantasy ujęła w mądrą i wzruszającą opowieść.

Nikt już nie wierzy w elfy. I nikt nie przychodzi na błonia - z wyjątkiem Franza. Odkąd przyjechał z Berlina do Anglii, przebywanie na łonie natury sprawia mu jedyną radość i pozwala zapomnieć o dojmującej samotności. Ale wcale nie jest sam. Coś nieustannie go tropi. Jest bardzo zimne, dzikie, wygłodniałe. I najwyraźniej czegoś od niego chce... Choć piękna jest elfów kraina, okrutną opowieść skrywa.

Reklama

Edrin znalazła się w potrzasku. Własny ród knuje przeciw niej z nienawiścią w oczach.

W dodatku na błoniach pojawił się intruz, który godzinami obserwuje jej terytorium. Jest wielki, powolny i ociężały. A jego obecność tylko potęguje jej głód.

Czemu wciąż tutaj wraca? Czy stanowi dla niej zagrożenie, czy może... jedyny ratunek przed Plemieniem?

Pisarstwo Prue charakteryzuje się wizjonerską poetyckością i intensywnością.
Amanda Craig, The Times

Rozpoczyna się zatrważającym koszmarem, a kończy porażającą mieszanką podekscytowania i strachu. - Thomas Bloor

Cudownie utkana opowieść. - Bookwitch

Sally Prue jest Brytyjką, wychowała się i mieszka w Hertfordshire. Jej literacki talent wyróżniono nagrodami Branford Boase Award 2002 i Smarties Prize Silver Award 2002. Zaczęła pisać jeszcze jako nastolatka, gdy odkryła, że wymyślanie przygód bohaterów jest prawie tak samo fascynujące jak przeżywanie własnych... I właśnie za te fantastyczne opowieści pokochali ją młodzi czytelnicy!

Wydawnictwo TELBIT

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje