Reklama

Na świat przyszły identyczne trojaczki. Taki przypadek to rzadkość!

Gina i Craig Dewdney są rodzicami identycznych trojaczków, które dzieliły jedno łożysko. Taka ciąża nie zdarza się często!

Na świat przyszły identyczne trojaczki

Gina i Craig Dewdney powitali na świecie trzech chłopców. Trojaczki przyszły na świat przed planowanym terminem rozwiązania. Maleństwa urodziły się zdrowe. Do tego są identyczne, a to się zdarza raz na 200 milionów przypadków.

Jimmy, Jensen i Jaxson urodzili się 26 kwietnia tego roku w Liverpoolu w ciągu niecałych dwóch minut. Ich mama przeszła cesarskie cięcie. Do porodu doszło w 34. tygodniu ciąży.

Każdy chłopiec miał własny zespół neonatologiczny. Zanim mogli pojechać do domu, musieli zostać w szpitalu przez sześć tygodni. Do tej pory trojaczki muszą pojawiać się na wizytach kontrolnych. 

Reklama

Jak podaje "Daily Mail" kobiecie na początku ciąży towarzyszyły migreny i bezsenność. Przyszła mama zaczęła podejrzewać, że jest w ciąży. Oprócz tego czuła, że urodzi bliźnięta. 

Jej przypuszczenia potwierdziło badanie USG. Lekarz od razu stwierdził, że para powita na świecie bliźnięta. Po chwili jednak przyszły tata zapytał, czy na ekranie nie widać przypadkiem trzech główek. Właśnie w taki sposób dowiedzieli się, że ich rodzina powiększy się aż o trzy osoby. Ponadto okazało się, że trojaczki dzielą to samo łożysko. 

Czytaj więcej:

Sharon Stone wypowiedziała się o sytuacji osób LGBT+ w Polsce. Nie przebierała w słowach

FPFF w Gdyni: Lista zwycięzców i emocjonująca przemowa Agnieszki Holland

Angela Merkel posługiwała się szyfrem. Wystarczy wejść do garderoby

Zobacz także:


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TROJACZKI
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama