Najbardziej pożądana trenerka fitness. Kim jest Lais DeLeon Hightower?

Lais DeLeon Hightower to jedna z najbardziej popularnych trenerek fitness na świecie. Od 15 lat pracuje nad swoim ciałem i pomaga osiągnąć wymarzony wygląd innym ludziom. Kim jest brazylijsko-panamska piękność, która dzięki swojej pasji i determinacji zdążyła już dorobić się prawdziwej fortuny?

Screen z Instagrama Lais DeLeon Hightower
Screen z Instagrama Lais DeLeon HightowerInstagram

Lais DeLeon Hightower jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej rozchwytywanych trenerek fitness na całym świecie.

Od 15 lat działa w branży, a pomimo tego jej wygląd praktycznie się nie zmienia.

Profil 34-letniej brazylijsko-panamskiej piękności, która wciąż śmiało może uchodzić za 19-latkę, na Instagramie śledzą już ponad 894 tysiące osób.

Lais DeLeon Hightower zachwyca urodą. Kim jest piękna trenerka fitness?

Lais DeLeon Hightower zarobiła już ponad 2 miliony dolarów, pracując nad swoim ciałem i pomagając osiągnąć wymarzoną sylwetkę swoim fanom. 

Atrakcyjna entuzjastka zdrowego stylu życia od najmłodszych lat uwielbiała sport. Jako dziecko trenenowała lekkoatletykę i piłkę nożną, ale wykazywała również zainteresowanie muzyką i aktorstwem. 

Przygodę z siłownią rozpoczęła w 2006 roku i szybko uzmysłowiła sobie, że to właśnie tym chce się zajmować i dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi.  

W 2013 roku na dobre weszła do mediów społecznościowych i od tego czasu nie tylko trenuje, ale reklamuje też różne produkty związane z branżą fitness oraz beauty. 

Wielu mężczyzn na całym świecie z niecierpliwością wyczekuje, aż Lais DeLeon Hightower podzieli się z nimi w sieci kolejnymi gorącymi fotkami, jednak jej serce od lat jest zajęte przez przystojnego youtubera, Beau Hightowera, którego specjalizacją jest medycyna sportowa.

Zobacz także: 

"Ewa gotuje": Kasza gryczana kiszonaPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas