Reklama

Reklama

„Obrzydliwe”. Skandal w US Open: poklepał córkę po pośladkach i pocałował w usta

„Przerażające”, „oburzające”, „niestosowne”. W sieci wrze po opublikowaniu dwuznacznego nagrania z tenisistką Sarą Bejlek i ojcem, który jest jednocześnie jej trenerem. Po awansie do turnieju głównego US Open, czeska zawodniczka podeszła do mężczyzny, a ten kilka razy klepnął ją w pośladek i pocałował w usta.

"Przerażające" i "niestosowne" - w sieci wrze po publikacji dwuznacznego nagrania z tenisistką Sarą Bejlek i jej ojcem. 16-letnia tenisistka pokonała Heather Watson i zakwalifikowała się do turnieju głównego US Open. Teraz nie jest jednak głośno o jej zwycięskim spotkaniu z brytyjską tenisistką, ale o seksistowskim zachowaniu jej ojca i zarazem trenera. 

Zobacz również: Kontrowersyjna reklama agenta nieruchomości podbija sieć. "Seksistowska i niesmaczna"

Reklama

Poklepał córkę po pośladkach i pocałował w usta

16-letnia Sara Bejlek po podaniu dłoni rywalce podeszła do swojego ojca. Ten uściskał swoją córkę, a następnie kilka razy klepnął w pośladek i pocałował w usta.

Zobacz również: Rozpoznaje pedofilów po dłoniach. Niezwykła umiejętność Brytyjki

Skandal w US Open - w sieci wrze

Większość internautów jest oburzona seksistowskim zachowaniem ojca 16-latki. Po publikacji dwuznacznego nagrania w sieci zawrzało. Internauci w większości nie pozostawiają suchej nitki na ojcu czeskiej tenisistki. 

  • "Nie ma absolutnie żadnego powodu, by w taki sposób dotykać 16-latkę. To bardzo niestosowne",
  • "WTA musi się temu przyjrzeć, zwłaszcza, że młode dziewczyny od najmłodszych lat podróżują w towarzystwie mężczyzn",
  • "Przerażające - to jedno słowo na opisanie tej sytuacji. Bardziej adekwatne wydaje się "kryminalne". Ci, którzy uważają, że nie ma w tym nic złego, bo to ojciec? To też niepokojące. Wymaga zgłoszenia",
  • "Nie zdajecie sobie sprawy z braku równowagi sił w takich sytuacjach? Jeżeli ktoś w takiej sytuacji czuje się niekomfortowo, myślicie, że mając 16 lat, jest w stanie się odezwać? Coś tu się dzieje, może wyolbrzymiam, ale jestem tym zaniepokojony",
  • "Okropieństwo",
  • "Jak możesz nie widzieć, jak jej trener, starszy mężczyzna, dotyka jej pośladków w taki sposób i nie uznać tego za niestosowne. Widzieliśmy już zbyt wiele prawdziwych historii, aby teraz się nie niepokoić",
  • "Nie obchodzi mnie, czy to jej tata/trener/krewny. Nie powinien tego robić, klepiąc ją po pośladkach. Nie chcę słyszeć, czy robią to "tam". Podróżują, wystarczająco prawdopodobne, aby wiedzieć, że to nieodpowiednie zachowanie",
  • "Ważne, aby więcej osób to widziało i mówiło o tym".

Część użytkowników zwracała uwagę, że taki sposób "świętowania" jest "normalny" i "w porządku". Swoje wypowiedzi argumentowali tym, że takie uściski w niektórych kulturach są całkowicie "normalne".

"Obrzydliwe, ze niektórzy bronią takiego zachowania tym, że jest niby normalne w pewnych kulturach" - napisała jedna z użytkowniczek Twittera.

Zobacz również: Molestowanie - te objawy powinny cię zaniepokoić

Sara Bejlek - wschodząca gwiazda tenisa

16-letnia Sara Bejlek jest wschodzącą gwiazdą tenisa. W 2022 roku zwyciężyła w juniorskim turnieju French Open w grze podwójnej. Czeska tenisistka w I rundzie US Open zmierzy się z Ludmiłą Samsonovą. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek wieczorem.

***

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: US Open 2022 | skandaliczne zachowanie | tenis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy