Pamiętasz teksty z kultowej komedii "Sami swoi"? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów

Od premiery komedii „Sami swoi” minęło aż 50 lat. Jednak mimo upływu czasu film wciąż pamiętany jest przez największych fanów i mamy dla nich wspaniałą wiadomość. Już 16 lutego w kinach możemy spodziewać się premiery „Sami swoi. Początek”. Przypomnij sobie kultowe teksty z filmu. Tylko prawdziwy fan zdobędzie 12 punktów w naszym quizie!

Władysław Hańcza i Wacław Kowalski  filmie "Sami swoi" (1967)
Władysław Hańcza i Wacław Kowalski filmie "Sami swoi" (1967)brakmateriały prasowe

Od premiery komedii "Sami swoi" minęło 50 lat

"Sami swoi" to polski film komediowy z 1967 roku, którego reżyserem był Sylwester Chęciński. Od premiery minęło już 50 lat, a fani filmu, który nadal jest puszczany w telewizji, wciąż pamiętają losy rodziny Kargulów i Pawlaków. Świadczy to o tym, jak bardzo popularny jest nadal wśród naszych rodaków. Komedia składa się z trzech części:

  • „Sami swoi”
  • „Nie ma mocnych”
  • „Kochaj albo rzuć”

Już 16 lutego w kinach pojawi się premiera „Sami swoi. Początek” w reżyserii Artura Żmijewskiego. W postać Kazimierza Pawlaka wcieli się Adam Bobik, a w rolę Władysława Kargula - Karol Dziuba. W nowej części losy bohaterów będą sięgać 20-lecia międzywojennego. Widzowie będą mogli poznać początki długotrwałego konfliktu między postaciami i ich młodzieńcze lata. Może nadszedł czas przypomnieć sobie to i owo przed obejrzeniem nowej części filmu? Sprawdź, jak dobrze pamiętasz teksty z kultowej komedii. Tylko prawdziwy fan zdobędzie 12 punktów!

QUIZ: Jak dobrze pamiętasz teksty z kultowej komedii "Sami swoi"? Tylko prawdziwy fan zdobędzie 12 punktów

QUIZ: Jak dobrze pamiętasz teksty z kultowej komedii "Sami swoi"? Tylko prawdziwy fan zdobędzie 12 punktów

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas