Plotki okazały się prawdą! Sienna Miller w skąpym bikini odsłoniła ciążowy brzuszek

W internecie pojawiły się nowe zdjęcia Sienny Miller w skąpym bikini. Fotografie nie pozostawiają złudzeń, a krążące od pewnego czasu plotki okazały się prawdą. Aktorka spodziewa się kolejnego dziecka.

Sienna Miller i Oli Green już od ponad roku są parą
Sienna Miller i Oli Green już od ponad roku są parąNeil Mockford/GC ImagesGetty Images

Sienna Miller kariera i życie prywatne

Sienna Miller to amerykańsko-brytyjska aktorka, znana z takich produkcji jak "Ugotowany", "Snajper", "Casanova" czy też "Gwiezdny Pył". Swego czasu zrobiło się o niej szczególnie głośno w mediach w kontekście związku z aktorem Judem Law. Para rozstała się w 2009 roku, w nieprzyjemnej atmosferze romansów. Od 2011 roku gwiazda związała się z aktorem Tomem Sturridgem, znanym z serialu Sandman, z którym ma córkę Marlowe.  

Od pewnego czasu 41-letnia letnia aktorka związana jest z młodszym o 15 lat Oli Greenem, którego poznała na początku 2022 roku. Od tamtej pory często pokazują się razem i nie kryją szaleństwa do siebie.

Sienna Miller po raz kolejny zostanie mamą

Już od jakiegoś czasu w mediach krążą plotki dotyczące ciąży gwiazdy. W internecie pojawiło się zdjęcie, które potwierdziło domysły fanów. Sienna Miller po raz drugi zostanie mamą!

Zdjęcie, o którym mowa, wykonane zostało na Ibizie, gdzie aktorka obecnie wypoczywa wraz ze swoim nowym partnerem. Tam paparazzi przyłapali Siennę Miller w kusym, brązowym bikini, które pięknie eksponuje jej ciążowy brzuszek. 

Niecały rok temu gwiazda ujawniła w wywiadzie dla "People", że po 40. urodzinach zamroziła swoje komórki jajowe. Już wtedy publicznie przyznała w mediach, że rozważa powiększenie rodziny, jednak czeka na dobry moment. W wywiadzie stwierdziła, że "biologia jest bardzo okrutna dla kobiety". 

Zdjęcia Sienny z lipcowych wakacji we Francji zaczęły wzbudzać podejrzenia fanów dotyczące ciąży gwiazdy
Zdjęcia Sienny z lipcowych wakacji we Francji zaczęły wzbudzać podejrzenia fanów dotyczące ciąży gwiazdyBackgrid/East NewsEast News

Sienna Miller — życie miłosne

W wywiadzie poruszyła również kwestie jej życia miłosnego, przyznając, że do tej pory nie miała w nim szczęścia. Oprócz Jude’a Law, który zdradził ją z nianią, aktorka związała się w przeszłości z Orlando Bloomem, Leonardo DiCaprio, Danielem Craigiem czy też Jamie Dronanem.

Niestety wszystkie te związki były krótkotrwałe, a z czasem aktorka zapragnęła stabilności, którą dałoby jej kolejne małżeństwo. 

Tak działa mechanizm "zajadania" stresu. Nowe ustalenia australijskich naukowców Newseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas