Reklama

Reklama

"Specjalistki" - odc. 7

Za chwilę finał programu "Specjalistki". W przedostatnim odcinku obserwujemy poczynania Aggie, Agnieszki i Oli. Kobietom potrzebny będzie spryt i fach w ręku, by poradzić sobie z przeszkodami, które stanęły im na drodze.

Agnieszka pod osłoną nocy wyrusza na pole, aby spłoszyć dziki, które zagrażają jej drogocennym ziemniakom. Jednak wygłodniałe zwierzęta to nie jedyny problem rolniczki - poziom wilgotności w polu żyta niepokojąco się podnosi. Aga osobiście rusza na ratunek swoim zbiorom.

Tymczasem w warsztacie nie ma mowy o nudzie. Na mechaniczkę Aggie od rana czekają wyzwania. Klient powierza jej ukochany samochód, którego usterkę chciałby naprawić...dzisiaj. Okazuje się, że niepozorny defekt może urosnąć do wielkich rozmiarów. Czy mechaniczce uda się spełnić oczekiwania klienta?

Reklama

U Oli dzień zaczyna się od niewinnego, spokojnego spawania, który przerywa nagła awaria rury. Rozszczelniony przewód w zakładzie produkującym stal to trudny orzech do zgryzienia - nie jest łatwo spawać na mokro... Jak z problemem poradzi sobie bohaterka?

Oglądaj na Discovery Channel w czwartki o godz. 22:00.

Odcinek 7. - emisja: 20 lutego

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje