Reklama

Reklama

Sylvia Day, Żar nocy

​Druga część zmysłowej opowieści o miłości przekraczającej granice jawy i snu już niedługo trafi do księgarń. Sylvia Day po raz kolejny zabiera swoje czytelniczki w ekscytującą podróż po krainie doznań zniewalających umysł i ciało.

 

Stacey Daniels była właśnie zajęta użalaniem się nad sobą i pochlipywaniem w poduszkę, gdy na jej progu niespodziewanie stanął Connor - uosobienie fantazji. Bohaterka doskonale zdaje sobie sprawę, że zawsze pociągają ją niewłaściwi faceci, a im silniejsza jest namiętność, tym boleśniejsze później rozczarowanie. Tym razem jednak nie może oprzeć się czarowi niezwykłego mężczyzny, który zdecydowanie bardziej przypomina boga niż przeciętnego śmiertelnika. Connor przedstawia się jako były komandos, ale Stacey ma pełne prawo podejrzewać, że kryje się za tym coś znaczniej bardziej tajemniczego... Między bohaterami rodzi się gorąca namiętność, która pozwala obojgu odkryć swoje drugie oblicze: Stacey doznaje zmysłowego przebudzenia w ramionach mężczyzny-herosa, Connor zaś z twardego wojownika przeistacza się w czułego kochanka. Czy cena, jaką będą musieli zapłacić za to uczucie, nie okaże się zbyt wysoka?

Reklama

 Po bestsellerowych "Rozkoszach nocy" Sylvia Day zaprasza swoje czytelniczki na kolejną zmysłową ucztę. "Żar nocy" to kontynuacja serii "Strażnicy Snów", na scenę wkraczają nowi bohaterowie, a wraz z nimi historie, które rozpalają wyobraźnię. Kiedy fantazja staje się jawą, a świat realny przenika się z krainą snów, miłosne spełnienie musi sięgnąć zenitu. Emocjonująca przygoda wciąga bez reszty, przeistaczając się w niebezpieczną grę...

 "Żar nocy" to niezwykła opowieść o silne namiętności, która pokonuje granice między światami. Historia uczucia rodzącego się między dwojgiem bohaterów to połączenie pikantnego romansu i refleksji nad silniejszym od rozsądku dążeniem do spełnienia. Tą pozycją Sylvia Day udowadnia, że jest mistrzynią zmysłowej literatury. Wyraziste postaci, wyrafinowane fantazje i nieziemskie doznania czynią z tej książki niezwykłą propozycję dla każdej żądnej uniesień kobiety.

 Sylvia Day jest amerykańską pisarką japońskiego pochodzenia. Jej książki zostały przetłumaczone na prawie czterdzieści języków i sprzedają się na całym świecie  w milionowych nakładach. Polskim czytelnikom znana jest z bestselerowej "Trylogii Crossa". Jej powieści były nagradzane między innymi przez portal Amazon i RT Book Reviews. Fox News nazywa ją odnoszącą największe sukcesy na świecie autorką romansów.


 


materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Żar nocy | noc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje