Szkoda, że Cię tu nie ma

Spora dawka testosteronu, ogromna porcja dowcipu, szczypta romantyzmu i odrobina nostalgii - męski sposób pisania o miłości.

Po dziesięciu latach szczęśliwego związku Charliego Mansella opuszcza ukochana dziewczyna, Sarah. Zostawia po sobie pustkę nie tylko w sercu mężczyzny, ale również w mieszkaniu, z którego zabiera każdy mebel i drobiazg, jaki kupiła podczas tych dziesięciu wspólnie spędzonych lat. Załamany Charlie nie potrafi się pozbierać po nagłym zerwaniu, najchętniej zaszyłby się gdzieś w samotności i pogrążył na dobre w swojej rozpaczy.

Reklama

Na szczęście jego starzy kumple, Andy i Tom, mają lepszy pomysł: tydzień słońca, morza i suflaków w Malii, imprezowej stolicy Grecji. Miejsce słynie z taniego piwa, całonocnych imprez i entuzjastów nocnego szaleństwa. Broszurki i katalogi biur podróży nie pozostawiają złudzeń: to raj dla spragnionej wrażeń młodzieży. Problem w tym, że żaden z nich nie jest już nastolatkiem. Ciężko któregokolwiek nazwać młodzieńcem. I nie pasują do tego miejsca bardziej, niż mieliby odwagę przyznać.

Przezabawna, pełna ciepła opowieść o miłości, przyjaźni i o tym, jak siedem dni w upalnym słońcu greckiego miasteczka może na zawsze zmienić czyjeś życie.
Mike Gayle
Szkoda, że Cię tu nie ma

Wydawnictwo Sonia Draga

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje