Reklama

Reklama

Wydała krocie na operacje plastyczne. Co za zmiana!

Grace Taylor pochwaliła się efektem operacji plastycznych, na które zdecydowała się po utracie pracy. Wydała na nie krocie, ale uważa, że była to inwestycja. Teraz dzięki nowemu wyglądowi zarabia znacznie więcej.

Pandemia COVID-19 sprawiła, że 29-latka z Horsham straciła pracę. By zarobić na życie, postanowiła całkowicie zmienić swój wizerunek.

Od zawsze fascynowała się lalkami, podziwiała ich kształty i styl. Postanowiła więc wydać 30 tysięcy funtów na operacje plastyczne, by zmienić się w żywą lalkę. 

Kobieta postanowiła podzielić się zdjęciami, na których widać efekty jej metamorfozy. Grace Taylor wygląda zupełnie jak inna osoba. 

To właśnie nowy wygląd sprawił, że zaczęła zarabiać ogromne pieniądze. Jej zarobki to mniej więcej 120 tysięcy funtów rocznie.

Reklama

29-latka postanowiła zacząć pracę w branży zdjęć i filmów dla dorosłych. Swoje pikantne zdjęcia publikuje również na instagramowym profilu, gdzie zdobyła rzeszę fanów. Jej zdaniem utrata pracy w biurze okazała się życiową szansą. 

Po tym, jak została zwolniona, straciła nadzieję, że znajdzie kolejną pracę, a jej problemem była również spłata kredytu hipotecznego. Stwierdziła więc, że na życie zacznie zarabiać za pomocą nowego wyglądu. 

Czytaj więcej:

Paulina Krupińska przeszła metamorfozę. Komu pasuje taki bob?

Agnieszka Woźniak-Starak w modnym kapeluszu

Grecki książę Philippos już po ślubie. Kim jest Nina Flohr?

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje