Reklama

Reklama

Wykonała pełny makijaż podczas porodu. Internauci nie kryli zdziwienia

Nagranie ukazujące kobietę wykonującą pełny makijaż podczas porodu stało się hitem sieci. Wizażystka szybko wyjaśniła, że ma wysoki próg bólu. Mimo to internauci nie kryli nie tylko zdziwienia, ale także podziwu.

Niemal 100 tysięcy razy został odtworzony film pewnej TikTokerki. Wszystko przez to, że pokazała na nim, jak wykonywała pełny makijaż podczas porodu. 

"Kiedy rodzisz i jednocześnie jesteś makijażystką" -  tak właśnie kobieta podpisała swój film. Internauci nie kryli zdziwienia, że w takim momencie jest w stanie tak dokładnie pomalować swoją twarz. 

Kobieta wyjaśniła, że ma wysoką tolerancję na ból, stąd też nie miała problemów z wykonaniem makijażu. Mimo to wiele osób nie wierzyło własnym oczom. Dopytywano, czy jest to spowodowane znieczuleniem zewnątrzoponowym. 

Oprócz tego, że dla internautów wielkim zdziwieniem było to, jak kobieta radzi sobie z bólem, to pojawiły się także pytania, dlaczego chciała być w pełnym makijażu podczas porodu. Kobieta jedynie stwierdziła, że musiała być ładna dla swojego dziecka. 

Reklama

Czytaj więcej:

MET Gala 2021: Kim Kardashian zadziwiła kreacją. Współtworzył ją Kanye West

Agnieszka Włodarczyk opublikowała zdjęcie z synem. Aktorka poprosiła o radę

Olga Bołądź zachwyciła kreacją na premierze "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje". Pokazała brzuch!

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje