Reklama

Reklama

Anthony Hopkins: Trzeci ślub?

Jak głoszą plotki krążące na Wyspach Brytyjskich, Anthony Hopkins zamierza się ożenić ze Stellą Arroyave, z którą spotyka się od ponad roku.

Trzeci ślub słynnego aktora ma się podobno odbyć 1 marca, najprawdopodobniej w Kalifornii.

Pochodzący z Walii Hopkins, w maju ubiegłego roku rozwiódł się ze swoją drugą żoną Jenny. Pierwsze doniesienia o tym, iż spotyka się ze Stallą Arroyave, pojawiły się już na początku lipca 2002 r. Związek faktycznie trwa jednak od 18 miesięcy.

Jak donosi brytyjski dziennik "Daily Mail", aktor poprosił swoich najbliższych przyjaciół, aby nie robili żadnych planów na 1 marca.

65-letni Anthony Hopkins był już dwukrotnie żonaty. Z drugą żoną, Jeny, przeżył 29 lat. Z pierwszego małżeństwa ma dorosłą już dziś córkę.

Reklama

46-letnia Stella Arroyave nie była do tej pory zamężna i nie ma dzieci. Przez lata zajmowała się handlem antykami.

Ślub Hopkinsa ze Stellą ma się odbyć podobno w okazałej posiadłości aktora w Kalifornii.

"Nigdy nie widziałem go tak zrelaksowanego odkąd jest ze Stellą. Ona jest bardzo miła i troszczy się o to, aby był szczęśliwy" - zapewnia jeden z przyjaciół aktora.

Hopkins, bohater filmów "Milczenie owiec" i "Hannibal", uznawany jest za najbogatszego brytyjskiego gwiazdora filmowego. Za rolę w "Czerwonym smoku" aktor otrzymał gażę w wysokości 20 mln dolarów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy