Reklama

Reklama

Brooke Shields będzie mamą

W maju spełni się największe marzenie amerykańskiej aktorki i modelki Brooke Shields - urodzi ona w tym miesiącu swoje pierwsze dziecko. Ojcem dziecka pięknej Amerykanki jest jej drugi mąż, Chris Henchy, scenarzysta i producent telewizyjny.

Brooke marzyła o tym, aby mieć dziecko odkąd wiosną 2001 roku została żoną Chrisa. Jednak próby okazywały się bezowocne, a gwiazda popadła nawet z tego powodu w depresję.

Po jakimś czasie Brooke zaprzestała występów, aby w pełni skoncentrować się na powiększeniu rodziny. Próby jak widać okazały się skuteczne.

"Zajście w ciążę wcale nie było takie łatwe. Chris i ja żyliśmy nadzieją przez jakiś czas, czekaliśmy, dziwiliśmy się, ale nie przestawaliśmy próbować" - powiedziała szczęśliwa Brooke Shields dziennikowi "New York Post". "Nieważne czy urodzi się chłopiec czy dziewczynka. Chcemy przede wszystkim mieć zdrowe dziecko".

Reklama

"Chris codziennie mi powtarza jak pięknie wyglądam, bez względu na to, że mój brzuch systematycznie się powiększa" - dodaje 37-letnia Brooke.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dziecko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje