Reklama

Reklama

Dlaczego mnie zdradził?

Jesteśmy małżeństwem od 5 lat. Początkowo wszystko było idealnie. Mamy córeczkę, własne mieszkanie, dobrą pracę. Ostatnio mąż przyznał się, że ma kochankę, z którą chce ułożyć sobie życie na nowo.

Mój świat zawalił się. Nie rozumiem, dlaczego tak się stało. Ona nie jest młodsza, ładniejsza, mądrzejsza. Jest normalną dziewczyną z jego firmy.

Reklama

Chcę za wszelką cenę ratować nasze małżeństwo. Czy jeszcze coś mogę zrobić? Rozmawiałam z nim, ale on z uporem powtarza, że jest za późno na takie rozmowy. Mieszka z nami tylko jeszcze ze względu na dobro dziecka, bo nie wie, jak małą przygotować na taki szok.

Jestem gotowa wybaczyć mu zdradę. Najgorsze dla mnie jest to, że on chce odejść na zawsze. Co robić? Czuję, że to ostatnie chwile, kiedy mogę jeszcze coś zrobić. Kiedy wyprowadzi się, będzie po wszystkim.

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje