Reklama

Reklama

Elite Model Look

Konkurs Elite Model Look to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów modelek na świecie. W Polsce organizowany jest już po raz ósmy.

Ostatni etap tegorocznego konkursu odbył się w Złotych Tarasach w Warszawie. O tym, kogo szukają jurorzy mówi dyrektor konkursu Agnieszka Stańczyk:

- Szukamy przede wszystkim dziewczyn, które nie miały jeszcze nic wspólnego z modelingiem. Nie mają doświadczenia, natomiast maja duże predyspozycje. Agencja Elite słynie z tego, że odkrywa, tzw. perełki czy nieoszlifowane diamenty. Szukamy oczywiście dziewczyn, które maja predyspozycje: są wysokie, 170 - 172 cm minimum do 182 cm, młode - bo chcemy nad nimi popracować, by za chwilę mogły ruszyć w wielki świat modelingu. Szukamy dziewczyn o proporcjonalnej sylwetce, szczupłych - bo ten zawód tego wymaga, o plastycznych twarzach.

Reklama

- Nie jest to typ dziewczyny - miss, za którą na ulicy odwróci się każdy chłopak, myśląc: ależ ona piękna. To są dziewczyny, które przede wszystkim maja się zmieniać jak kameleony. To właśnie tego czegoś w tych dziewczynach szukamy.
Zobacz naszą relację:

Interia.tv
Dowiedz się więcej na temat: Elite Model Look

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy