Reklama

Reklama

Forum: Weekend

Po pracowitym tygodniu, problemach w pracy, ciągłej gonitwie przychodzi czas na weekend. Zwykle wtedy nadrabiamy zaległości z całego tygodnia i staramy się robić to, co sprawia nam przyjemność i pozwala odpocząć od problemów dnia codziennego.

Niektóre z nas lubią wybrać się do klubu, gdzie w rytmie muzyki szaleją się do białego rana, inne zapraszają znajomych do siebie na wspólne gotowanie. Jeszcze inne szukają wyciszenia w galerii, na spacerze, wycieczce w góry lub przez weekend leżą w łóżku z ulubioną książką lub oglądając stertę filmów dvd.

A jak ty spędzasz weekend? Czy preferujesz spędzanie wieczorów w pełnych ludzi klubach z głośną muzyką czy ciche kawiarenki, gdzie można spokojnie porozmawiać? A może najchętniej spędzasz ten wolny czas w domu w gronie najbliższych ci osób lub na łonie przyrody?

Reklama

Na naszym Forum poruszamy ważne tematy:
Ślub - za i przeciw * Rodzić, nie rodzić * Zamieszkać razem * Rozwód * Zamieszkać razem * Facet na czacie * Kłamstwo * Miłość i seks * Jak się go pozbyć * Wystarczy kochać? * Czego mu zazdrościsz? * Sponsoring * Spalić mosty * 8 marca * Dwa razy do tej samej rzeki * Rodzina * Samotność * Jego wady

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: forum

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje