Reklama

Reklama

Halle Berry szuka bikini

Halle Berry, wielka miłośniczka Internetu, rozpoczęła w sieci poszukiwania swojego... kostiumu kąpielowego.

W seksownym pomarańczowym bikini aktorka pojawiła się w najnowszej opowieści o przygodach Jamesa Bonda, przeboju "Śmierć nadejdzie jutro". Podczas prac na planie z magazynów zniknęły dwa takie kostiumy.

Do nakręcenia sceny, w której Jinx, kreowana przez Halle Berry, wyłania się z morskich fal, przygotowano trzy sztuki pomarańczowych kostiumów kąpielowych. Po zakończeniu prac okazało się, iż w tajemniczych okolicznościach zniknęły dwa kostiumy.

Aktorka jest pewna, że niedługo oferty ich sprzedaży pojawią się na jednej z internetowych witryn aukcyjnych.

Reklama

Postanowiła więc zabawić się w super-detektywa i dowiedzieć się, kto ukradł bikini.

"Jeden kostium jest w bondowskich archiwach, a dwóch nie można się doszukać. Ja ich na pewno nie zwędziłam!" - zastrzega się Halle Berry.

"Ktoś musiał wynieść je z planu i mogę się założyć, że niedługo oferta ich sprzedaży pojawi się w Internecie" - dodaje aktorka.

Halle Berry nie zabrała ze sobą z planu filmu "Śmierć nadejdzie jutro" swoich kostiumów, zadowoliła się natomiast... samochodem, repliką sportowego cacka, jakim w obrazie poruszała się Jinx.

"Mój Thunderbird różni się jednak trochę od oryginału - jest czarny. Wydawało mi się, że przejażdżki po Los Angeles znanym z kultowego filmu samochodem w jaskrawo łososiowym kolorze nie są najlepszym pomysłem. Wszyscy wiedzieliby, że oto nadjeżdża Halle Berry" - wyjaśniła aktorka.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: aktorka | bikini | Halle Berry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje