Reklama

Reklama

Horoskop 17 - 23 lipca

Baran

Reklama

Miłość - w związkach, w których ostatnio królowały konflikty sprawy się wyjaśnią, podejrzenia znajdą wiarygodne wyjaśnienie i sytuacja powróci do normalności. Wyciągnij z tego wnioski na przyszłość, jeśli mu nie ufasz, to znaczy, że czegoś ci brak. Pomyśl, co to jest i czy możesz bez tego funkcjonować w tym układzie.

Zdrowie - jeśli w tych dniach planujesz jakiś zabieg wymagającemu znieczulenia, to wszystko potoczy się zgodnie z planem, a ty, bardzo szybko odzyskasz po nim siły. Nie wolno ci jednak przesadzać ze zbyt szybkim powrotem do pracy.

Praca i pieniądze - masz wielką szansę podpisać umowę, która zabezpieczy cię być może na długie lata. Sprawdź koniecznie ważność swojej polisy, nie podpisuj dawnej przyjaciółce nawet krótkotrwałych pożyczek. Jeśli szukasz pracy, zadzwoń do firmy, która zmieniła nazwę.

Byk

Miłość - w stałych związkach możliwe jest teraz wszystko. Będziesz popadać i w euforię i w przygnębienie. Nie wyciągaj pochopnych wniosków, przeczekaj, najlepiej zróbcie sobie krótki urlop. Jeśli nie znacie się długo, to niestety jest to początek finału waszego układu. To jeszcze nie ten mężczyzna.

Zdrowie - wystrzegaj się słodyczy i potraw mącznych. Wprowadzane teraz do organizmu węglowodany sprawią, że teraz możesz błyskawicznie przybrać na wadze i wszystkie dotychczasowe wysiłki pójdą na marne.

Praca i pieniądze - nienajlepszy okres do jakichkolwiek zmian. Powstrzymaj się przed decyzjami kupna lub sprzedaży, a przynajmniej nie dawaj nikomu za nic zaliczki. W pracy lub środowisku bliskim ci towarzysko może zapanować atmosfera podejrzliwości. To może zakłócić ważne plany.

Bliźnięta

Miłość - jeśli jesteś samotna, to przypadek może postawić na twojej drodze kogoś naprawdę wyjątkowego. Dla tych z was, które już są w związkach, los może sprawić, że usłyszycie dawno oczekiwane słowa, że poczujecie się znowu kochane i pożądane, tak jak kiedyś, na początku... Wszystko teraz jest możliwe.

Zdrowie - przez te kilka dni uważaj na siebie, szczególnie podczas jakichkolwiek podróży. Bardzo dokładnie przyglądaj się terenowi, po którym się poruszasz, zwłaszcza tam, gdzie jest wysoka trawa.

Praca i pieniądze - pamiętaj, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Dlatego powstrzymaj się z jakimikolwiek radykalnymi decyzjami przez najbliższych kilka miesięcy. Wyjątek stanowią te, które dotyczą zmiany miejsca pracy pociągającej za sobą wyjazd. Tu można liczyć na sukces.

Rak

Miłość - zły czas na podejmowanie decyzji sercowych. Poczekaj jeszcze trochę i zbierz więcej informacji. Najbliższe dni pokażą, czy naprawdę chcesz zmian w swoim związku. Osobom samotnym odradzam w tych dniach snucie dalekosiężnych planów wobec niedawno poznanych osób. Nie ustrzeżesz się błędu.

Zdrowie - nie jesteś obecnie w najlepszej kondycji fizycznej, więc koniecznie zadbaj o możliwość codziennego ruchu na świeżym powietrzu. Zrób coś, czego już od dawna nie ośmieliłaś się wykonać. Jeszcze trochę pamiętasz.

Praca i pieniądze - może w tych dniach zdecydujesz się na akceptację propozycji kogoś z konkurencyjnej firmy? Jeśli nie boisz się wyzwań, to decyduj się, bo za tym stoją satysfakcja i duże pieniądze. A jeśli nie zdecydujesz w ten sposób, kolejna okazja przyjdzie za 2 miesiące.

Lew

Miłość - jeśli marzysz o jakościowych zmianach w swoim związku, to właśnie teraz masz taką szansę. Jeśli dokładnie wszystko przemyślałaś, to wyjdź szczęściu na spotkanie, ale pamiętaj, że masz skłonność do pośpiesznych i pochopnych ocen. Jeśli jesteś sama, to nie jest to czas nowe uczucie, jeszcze trochę..

Zdrowie - czas spokoju i relaksu i tak go wykorzystaj. Koniecznie tak zaplanuj swoje życie, aby jednak trochę pomyśleć o sobie i tylko twoich potrzebach. Może pomyśl o wizycie u kosmetyczki lub zdecyduj się na zmianę fryzury.

Praca i pieniądze - wszystko zależy od ciebie. Zacznij dbać o podreperowanie domowego budżetu. To dobry czas na udane lokaty, możesz liczyć w tych dniach na odzyskanie długów, możesz wygrać w gry liczbowe. Ważne, abyś działała i nie czekała, aż samo przyjdzie.

Panna

Miłość - samotnym przedstawicielkom znaku może przydarzyć coś, co pozwoli popatrzeć na życie uczuciowe w inny sposób. Ale te , które uważają, że już poukładały sobie życie mogą teraz, poprzez akceptację z pozoru niewinnej propozycji, bardzo sobie je skomplikować. Dlatego zanim przyjmiesz to zaproszenie, dobrze się zastanów.

Zdrowie - bardzo starannie przestrzegaj wszystkich zaleceń, jakie usłyszałaś ostatnio od lekarza. Nawet małe zmiany mogą znacznie wpłynąć na czas leczenia. Nie słuchaj o cudownych uleczeniach, te rozwiązania nie są dla ciebie.

Praca i pieniądze - nawet jeśli szef jest kimś dla ciebie bliskim, to pamiętaj, aby nie eksponować tej zażyłości publicznie. Właśnie w ten sposób uda ci się polepszyć swoją sytuację i osobistą i w pracy, a za tym pójdzie w ślad dawno już oczekiwana podwyżka.

Waga

Miłość - a może to tylko kaprys? Chcesz tej zmiany w swoim życiu? Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć natychmiast. Tej decyzji nie da się odłożyć, za kilka dni temat nie będzie już aktualny. Na dodatek ktoś z przeszłości złoży ci teraz propozycję, na którą kiedyś czekałaś.. Musisz definitywnie wybrać.

Zdrowie - teraz jesteś bardzo podatna na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne. Zagrożenie czai się w najbardziej zwykłych okolicznościach - krojenie chleba, wieszanie firanek itp. kostne. Jeśli nie musisz, nie prowadź samochodu .

Praca i pieniądze - umocnisz teraz swoją pozycję i finansową i zawodową. Ale niczego nie przyśpieszaj, wszystko musi iść swoim tempem. Absolutnie nie włączaj w swoje sprawy finansowe nikogo z rodziny. I pilnuj bardzo w tych dniach wszystkich dokumentów bankowych.

Skorpion

Miłość - nie staraj się zapełnić pustki za wszelką cenę, pamiętaj, że to co się zdarzyło było o to, aby wyciągnąć z tego naukę, a nie po to, aby powtarzać ten sam błąd, tylko w stosunku do kogoś innego. Przeanalizuj swoje oczekiwania, oceń swoje możliwości. I daj sobie trochę czasu.

Zdrowie - pamiętaj o dodatkowej porcji preparatów witaminowych, bo mimo prób hartowania, w dalszym ciągu jesteś podatna na infekcje. Jeśli możesz, wyjedź choć na parę dni, nie ważne dokąd, chodzi o zmianę w codzienności.

Praca i pieniądze - nastaw się na pokonywanie przeszkód w inteligentny, finezyjny i bardzo dyskretny sposób. Nawet, jeśli będzie ci się wydawać, że drepczesz w miejscu, że stanęłaś przed ścianą, nie zmieniaj sposobu postępowania. To już wkrótce przyniesie efekty.

Strzelec

Miłość - chyba nadajecie na innych falach, albo partner nie chce cię zrozumieć, albo ty zbyt zawile tłumaczysz swoje racje. Szczególnie zagrożone są związki tych z was, którzy pracują razem. Ktoś musi ustąpić, bo sprawy zmierzają w złym kierunku. A może już się wypaliło i czas spojrzeć prawdzie w oczy?

Zdrowie - wszystkie złe wydarzenia są już odległą przeszłością. Nie musisz już niczego sobie udowadniać. Złe samopoczucie będzie teraz tylko odległym wspomnieniem. Wykorzystaj ten nastrój do kontrolowanego stałego wysiłku fizycznego.

Praca i pieniądze - teraz liczy się dobrze przemyślana strategia. Jeśli będziesz wierna założeniom, to doczekasz się i satysfakcji i pieniędzy. Ale nie przyśpieszaj niczego, zwłaszcza, poprzez tzw. przyjacielskie przysługi. Dbaj, aby nie było zaległości.

Koziorożec

Miłość - odezwie się ktoś niemal już zapomniany, ten fakt może bardzo wiele zmienić w życiu wielu z was. Tu sprawdzi się powiedzenie, że "stara miłość nie rdzewieje". A jeśli jesteś jeszcze sama, to koniecznie weź udział w publicznej imprezie, blisko stron twojego dzieciństwa. I rozejrzyj się wokół...

Zdrowie - koniecznie poddaj się okresowym standardowym badaniom, sprawdź również, bez względu na wiek, swój poziom cholesterolu. To cichy i podstępny wróg, atakujący znienacka. Może mniej mięsa?

Praca i pieniądze - zmień sposób oceny innych, nie chodź "na skróty", bo ściągniesz na swoją głowę masę kłopotów. Nie tylko nie zarobisz, ale i musisz liczyć się z utratą w pewnym sensie twarzy. Nie warto ryzykować wszystkim dla wątpliwych profitów. I nie wierz, że się nie wyda.

Wodnik

Miłość - poczujesz się bardzo kochana i przypomnisz sobie, za co ty kochasz swoich bliskich. Jeśli ktoś to tej pory istniał tylko w twoich myślach, to w tych dniach objawi ci się w rzeczywistości. Świat znowu będzie piękny, nawet samotne przedstawicielki znaku zauważą wokół siebie wielu interesujących adoratorów. Po prostu emanujesz kobiecością.

Zdrowie - bardzo dobre dni na wszelkie radykalne zmiany w wyglądzie. Zmieniaj fryzurę, nadaj włosom nowy kolor, a swojemu wyglądowi całkiem nowy wizerunek. Zadziwisz otoczenie odniesionym efektem.

Praca i pieniądze - uważaj w urzędach, nie wdawaj się w żadne spory prawne, wykaż się dobrą znajomością przepisów. Za wszelką cenę uniknij bałaganu w papierach i rachunkach. To może okazać się bardzo kosztownym w skutkach niedopatrzeniem. I nie będzie od tego odwołania.

Ryby

Miłość - ktoś ci bliski ukrył przed tobą bardzo ważną dla ciebie informację. Zanim zagrozisz rozstaniem, daj czas na wyjaśnienie, nie decyduj pochopnie. Tego potem nie da już odwrócić. Czasami jest lepiej udać, że się czegoś nie zauważa lub nie wie, zwłaszcza, jeśli w posiadanie tej informacji weszłaś naruszając czyjąś prywatność.

Zdrowie - twój system nerwowy woła o urlop. Dystans od codzienności będzie najlepszym panaceum na twoje skołatane nerwy. Zafunduj sobie czas tylko dla samej siebie, zamknij drzwi przed kłopotami otoczenia.

Praca i pieniądze - zanim zainwestujesz pieniądze w ten interes, dokładnie sprawdź warunki. Zwłaszcza, jeśli masz zarabiać wspólnie z kimś ci emocjonalnie bliskim. Nie pożyczaj teraz od banków, postaraj się powstrzymać od korzystania z tzw. nadzwyczajnych okazji.

Chcesz wiedzieć, co kryją karty Tarota? Porozmawiaj na żywo z Joanną Stawińską lub jej asystentką!
Zadzwoń teraz:
• z telefonu stacjonarnego pod numer: 0 700 78 18 05 (Legion, netto: 4 zł/min; brutto: 4,88 zł/min)
• z telefonu komórkowego pod numer: *740 91 05 (netto: 4 zł/min; brutto: 4,88 zł/min) (numery dostępne z sieci Era, Orange, Plus, Heyah, Sami Swoi).

Poradę Joanny Stawińskiej możesz uzyskać także wysyłając sms o treści JS.pytanie (np. "JS.czy powinienem podjac ryzyko i zainwestowac pieniadze) na numer 72020 (netto: 2 zł; brutto: 2,44 zł).

Gwarantowana ANONIMOWOŚĆ

Jeśli chcesz poznać przyszłość, przeczytaj co mówią o niej wróżki.

Dowiedz się więcej na temat: podejrzenia | konflikty | Milan Baranyk | zdrowie | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje