Reklama

Reklama

Jacek Poniedziałek: jestem gejem

To druzgocąca wiadomość dla kobiet, które zafascynowane są popularnym aktorem Jackiem Poniedziałkiem.

Na łamach prasy oświadczył, że jest gejem. To pierwsze publiczne wyznanie aktora dotyczące jego orientacji seksualnej, mimo, że jego rodzina oraz najbliżsi przyjaciele wiedzieli o tym od dawna.

"Mam już 40 lat. Nie będę się wygłupiał i bredził coś o idealnej kobiecie, której wciąż szukam. Jestem gejem i tyle" - powiedział Poniedziałek. "Czy to ważne z kim sypiam? Ważne jakim jestem człowiekiem" - dodaje aktor, który szerszej publiczności znany jest z serialu "M jak miłość", gdzie wciela się w postać prawnika.

Reklama

To pierwsze publiczne ogłoszenie swojego homoseksualizmu w środowisku aktorskim od dłuższego czasu. Ostatnio brylowali w tym twórcy młodej polskiej literatury (Michał Witkowski - Izabela Filipiak). Aktor powiedział, że decyzja o publicznym ujawnieniu swojego homoseksualizmu wiąże się z troską o swoich najbliższych. "Zawsze starałem się być uczciwy wobec tych, których kocham i szanuję. Nie chcę, by ktokolwiek z mojej rodziny cierpiał przez moje wybory" - powiedział aktor.

Aktor zwrócił uwagę, że jego deklaracja nie ma politycznego charakteru. "Nie zamierzam angażować się w walkę o prawa gejów. Bardzo zależy mi na tym, aby być postrzeganym nie jako gej, ale jako dobry aktor teatralny i filmowy" - zakończył Poniedziałek.

INTERIA.PL/Fakt
Dowiedz się więcej na temat: geje | aktor | Jacek Poniedziałek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje