Reklama

Reklama

Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczeni?

Kilka dni temu Jenifer Lopez pojawiła się w miejscu publicznym, demonstrując pierścionek z diamentowym oczkiem na swoim palcu.

W tej sytuacji reakcja mediów amerykańskich mogła być tylko jedna. Od razu pojawiły się informacje, że latynoska gwiazda zaręczyła się ze znanym aktorem Benem Affleckiem. Sama gwiazda nie wypowiedziała się jednoznacznie na ten temat.

Reklama

W piątek, 27 września, Jennifer pojawiła się w programie radiowym, który w stacji WBLS prowadzi Wendy Williams. Dziennikarce również nie umknęło to, że Lopez ma na palcu pierścionek i nie omieszkała zapytać o jego znaczenie. Gwiazda wykręciła się od odpowiedzi.

"Chciała rozmawiać o swoim nowym życiu bez męża i trochę o swoich filmach. Pierścionek był prześliczny, z jednym wielkim diamentem i dwoma mniejszymi diamentowymi oczkami" - mówi Wendy Williams.

Jennifer Lopez stanowczo twierdzi, że "nic formalnie nie zostało jeszcze ustalone". Nieoficjalnie mówi się, że gwiazda chce zaczekać z poślubieniem Bena Afflecka do początku przyszłego roku, kiedy jej rozwód z Crisem Juddem zostanie ostatecznie sfinalizowany.

Dowiedz się więcej na temat: pierścionek | Jennifer Lopez | Jenifer Lopez | lopez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje