Reklama

Reklama

Katarzyna z Gorzowa Wlkp.

Nie wiem, czy tak jest we wszystkich małżeństwach, ale w naszym miłość ciągle trzeba podsycać. Gdy tylko o tym zapomnę, mąż popada w rutynę i nie zwraca na mnie uwagi, a przynajmniej tak mi się wydaje. Latami stawalam na glowie, zeby zwrocic na siebie jego uwagę i udawało się, ale z mizernym skutkiem.

Aż pewnego dnia obraziłam się o coś i ignorowałam go zupełnie. Traktowałam go jak powietrze, a on dwoił się i troił, żebym okazała mu miłość. Wtedy odkryłam, że dla mojego męża nie mogę być ciągle dobra, bo zabiega o mnie tylko wtedy, kiedy jestem na niego zła. A, więc muszę od czasu do czasu się z nim pokłócić! Wiem, że to dziwnie brzmi, ale to już sprawdzona metoda.

Reklama

Kiedy czuję, że oddala się ode mnie, zapomina o moim istnieniu zaczynam go ignorować i bardziej niz zwykle o siebie dbać. W takich chwilach idę do fryzjera, kupuję nowy ciuch, kosmetyk... Odmieniam się. Młodnieję w oczach. Czuję ,że zwracam na siebie uwagę innych mężczyzn. Mąż zdobywa mnie od nowa. Jestem inna, on jest inny, nasza miłość jest świeższa, nowsza. Nie lubię się z nim kłócić, za to uwielbiam godzić.

On nie wie, że stosuję tą metodę, żeby nasze małżeństwo było udane. Nie wie, że dziś już planuję, iż za parę tygodni się z nim pokłócę i będzie musiał się bardzo długo starać, żebym spojrzała na niego łaskawszym wzrokiem. A może wie, tylko gra w tę grę z dokładnie takiego samego powodu, co ja...? Najważniejsze ,ze ta metoda przynosi oczekiwany skutek. I po kazdym takim oddaleniu wracamy do siebie zakochani i szczęśliwi.

Regularnie odświeżam nasz związek w ten sposób. Czasem nie odzywam się do niego tydzień, rekord to trzy tygodnie, ale wtedy było już z nami bardzo źle i to nie była kłótnia ,,o nic". Czasem wymyślam pretekst do kłótni, czasem daje mi powód. Czasem się cieszę, że znam go tak dobrze i umiem podsycić naszą miłość, a czasem jestem zła, że muszę to robić... Bo przecież miłość mogłaby być trwale gorącym uczuciem. Ale nie jest, więc trzeba ją podsycać, żeby nie wygasła.

Praca nagrodzona w konkursie "Odświeżyć związek"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje