Reklama

Reklama

Kobiety kochają piłkarzy

Kobiety kochają piłkę nożną, a szczególnie wysportowane ciała zawodników, wynika z ankiety przeprowadzonej w czasie fazy grupowej mistrzostw Europy w Austrii i Szwajcarii.

Faceci na mecz, kobiety na zakupy? To stereotyp, który nie ma nic wspólnego z prawdą. Okazuje się bowiem, że co trzecia z nas zasiada przed telewizorem w czasie meczu i to nie po to, by jak najszybciej przejąć pilota i przełączyć na ulubiony serial, ale po to, by oglądać piłkę nożną. Spektakle na murawie jednak oglądamy z innych niż mężczyźni pobudek - dla wielu z nas ideologia spalonego to wciąż czarna magia. Lubimy po prostu popatrzeć na dwudziestu kilku półnagich przystojniaków. Z ankiety przeprowadzonej podczas mistrzostw wynika, że 37 procent płci żeńskiej ogląda mecze piłkarskie tylko po, to by popatrzeć na graczy. Co piąta z nas preferuje kształtne pośladki piłkarzy, 13 procent opowiedziało się za umięśnionym brzuchem. Najchętniej oglądamy na boisku portugalskiego napastnika Cristiano Ronaldo - tak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie LG Electronics podczas mistrzostw w Austrii i Szwajcarii. 23-letni Ronaldo to według europejskich kobiet najprzystojniejszy zawodnik.

Reklama

W przeprowadzonej przez nas ankiecie na ciacho i obciacho polskiej reprezentacji bezkonkurencyjny okazał się bramkarz Artur Boruc. Tuż za nim uplasował się obrońca Adam Kokoszka.

Okazuje się, że nawet niesprawiedliwy dla nas sędzia Webb jest seksownym facetem...

Szkoda tylko, że nasi piłkarze, którym przecież pod względem urody nic nie brakuje, tak szybko zakończyli swój udział w Euro - byłoby na co popatrzeć... Teraz pozostaje nam kibicowanie przystojniakom z innych drużyn.

AP

03:14 08/06/20

Dowiedz się więcej na temat: ankiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje