Reklama

Reklama

Krótkie czy długie?

Kilka tygodni temu Daria Widawska zaprezentowała nową fryzurę. Burzę rudych loków zastąpił jeżyk.

Daria Widawska znana jest przede wszystkim fanom seriali "Magda M" oraz "39 i pół". Wielbiciele gwiazdorskich popisów mogli oglądać ją także w "Tańcu z gwiazdami".

Pod koniec zeszłego roku stan zdrowia aktorki nagle się pogorszył. Do dziś nie wiadomo, co dolegało Darii Widawskiej, jednak efektem przebytej choroby było zmęczenia organizmu. Widawska schudła a osłabione włosy trzeba było ściąć.
Na gali Kobieta Roku Glamour aktorka pojawiła się w chustce na głowie zawiązanej w stylu Romy Schneider. Już wówczas spekulowano, co stało się z włosami aktorki.
Podczas sesji na okładkę "Pani" Widawska zaprezentowała w pełni swoją nową fryzurę. A w udzielonym miesięcznikowi wywiadzie przyznała, że pozbycie się pięknych i charakterystycznych loków nie stanowiło wielkiego problemu. Włosy przecież odrosną.

Reklama

Podczas odbywającego się w ostatni weekend Warsaw Fashion Street na wybiegu, który stanął na warszawskim Krakowskim Przedmieściu, Widawska wystąpiła w roli modelki. Nowa fryzura nie umknęła uwadze widzów.

Zobacz galerię i oceń, w której fryzurze Widawskiej "do twarzy".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: krótka | nowa fryzura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje