Reklama

Reklama

Oscarowe kreacje gwiazd

Nicole Kidman, nominowana w tym roku do Oscara za rolę w filmie "Godziny", wyznała, iż zupełnie nie zaprząta sobie głowy tym, w co ubierze się na uroczystość wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Beztroska ta może wydawać się dziwna tym bardziej, iż podczas ubiegłorocznej ceremonii wręczenia Oscarów, strój pięknej aktorki wywołał bardzo negatywne opinie stylistów.

Różowa zwiewna kreacja został uznana za zdecydowanie nie pasującą do urody Nicole Kidman. Jednak aktorka zupełnie nie przejęła się krytycznymi opiniami i w tym roku nie zamierza zbytnio stresować się wyborem ubioru na oscarową galę.

Reklama

"Kiedy wpadnie mi w oko jakaś sukienka, po prostu założę ją!" - wyznała beztrosko australijska piękność.

W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów aktorka wyznała, iż nie poświęca swej garderobie zbyt dużo uwagi i zupełnie nie zaprząta sobie głowy tym, w co ubierze się na oscarową ceremonię.

"Wiem, czego chcę: w moim stroju muszę wygodnie usiąść i byłoby fajnie, gdybym także była w stanie coś zjeść" - zażartowała Nicole Kidman.

Pięknej aktorce podczas ceremonii wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej towarzyszyć będą rodzice - Janelle i Anthony. Podczas ubiegłorocznej uroczystości, Nicole Kidman towarzyszyła siostra Antonia.

Jubileuszowa, 75. ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, odbędzie się 23 marca, w sali Hollywood & Highland Kodak Theatre w Los Angeles. Zapraszamy na relację na żywo na stronach INTERIA.PL!

A już teraz można odwiedzić naszą stronę specjalną OSCARY 2003!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje