Reklama

Reklama

Robbie Williams na diecie

Robbie Williams uznał, że ma stanowczo za dużo tłuszczu i postanowił przejść na ostrą dietę, aby zrzucić zbędne kilogramy. Stosuje w tym celu specjalne, niskotłuszczowe koktajle Slim-Fast.

Popularny angielski wokalista często widywany jest, jak popija specjalnie przygotowany napój. Działo się tak nawet podczas przerw w pracy nad DVD, na którym znajdzie się jego program "The Robbie Williams Show".

Robbie zaokrąglił się w czasie, gdy konsumował znaczne ilości alkoholu. W czasie trwającej wówczas wojny na słowa z Noelem Gallagherem, został przez gitarzystę Oasis opisany jako "ten tłusty tancerz z Take That".

"Byłem w Los Angeles i musiałem przytyć do mego show, który jest opowieścią o współczesnym Robinsonie Cruzoe. Oczywiście nadwagę musiałem mieć tylko do połowy show, zanim wsiadłem do łodzi, która później zatonęła. Potem trzeba było zrzucić wagę. Dlatego właśnie potrzebowałem Slim-Fast. Nie dlatego, że jestem próżny, lecz dlatego, iż tego wymagał ode mnie ten program" - jak zwykle nie tracił poczucia humoru Robbie.

Reklama

WENN
Dowiedz się więcej na temat: show | williams

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy