Reklama

Reklama

Wiśniewski zostanie tatą

Ania Świątczak, 27-letnia wokalistka grupy Ich Troje, jest w ciąży! Ojcem dziecka jest nie kto inny, tylko sam Michał Wiśniewski.

Takie informacje podał "Fakt". Przypomnijmy, że we wrześniu 2005 roku rozpoczął się kryzys jego małżeństwa z Martą "Mandaryną" Wiśniewską.

Reklama

W październiku 2005 r. lider Ich Troje zamieszkał u Ani Świątczak. Od tego czasu są parą, choć początkowo niewielu wierzyło, że ten związek ma szanse na przetrwanie.

Michał Wiśniewski skupił się ostatnio na walce z Mandaryną o prawo opieki nad dziećmi 3-letnim Xavierem i 2-letnią Fabienne. Według ostatnich informacji Mandaryna podobno nie chce się zgodzić na rozwód, choć pozew miał już trafić do sądu.

O ciąży Ania i Michał dowiedzieli się przypadkowo, gdy członkowie Ich Troje robili sobie zdrowotne testy obowiązkowe dla osób pilotujących samoloty. Testy pozytywnie przeszedł Wiśniewski, ale u wokalistki wykryto wczesną ciążę. 12 stycznia para miała odwiedzić gabinet ginekologiczny, w którym potwierdzono informację o ciąży Ani Świątczak.

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka | Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje