Jak zerwać z kulinarną nudą?

Zmęczyły Cię zakupy z listą produktów w ręku? Wróciłaś z pracy zmęczona i głodna jak wilk? A może nie masz ochoty na gotowanie z przepisów? Daj się ponieść wyobraźni i zaszalej w kuchni nieprzepisowej!

Nie liczy się przepis, ale smak. Dlatego Twoim sprzymierzeńcem będzie Fithia do smarowania z olejem tłoczonym na zimno. To wyjątkowy produkt, który pomoże Ci wyzwolić smak z każdej potrawy.

Po otwarciu opakowania możesz zobaczyć kolorową obwódkę: to nic innego, jak olej tłoczony na zimno, którego dodatek nadaje Fithii charakterystycznego smaku. Lniany, dyniowy czy słonecznikowy - każdy pasuje do Twoich kuchennych fantazji.

Gotowa? Zajrzyj do szafek. Przejrzyj lodówkę. Na pewno znajdziesz coś, co da się wykorzystać. Po proste i popularne składniki możesz wyskoczyć do warzywniaka za rogiem. Uwolnij wyobraźnię i zaufaj swojej intuicji. Na pewno zostaniesz mistrzynią kuchni nieprzepisowej, a na dobry początek - kilka inspiracji!

Jest ser?

Jeśli jest, to idealnie. Teraz wystarczy kawałek

ulubionego pieczywa z Fithią dyniową, warzywo, które znajdziesz w 

lodówce lub kupisz szybko w sklepiku na dole i możesz delektować się

rewelacyjnie prostą przekąską. Na wszelki wypadek zrób więcej - nie

tylko dla siebie!

Smak w kolorze

Lubisz ogórki małosolne? My też, bo mają mnóstwo wartości odżywczych i bardzo mało kalorii. Ich zieleń pięknie skomponuje się z soczystym różem rzodkiewki lub czerwienią papryki. A Fithia wyzwoli smak każdego połączenia.

A może fast food bez wyrzutów sumienia?

O nie! Nie chodzi o to, byś chwyciła za telefon i zamówiła coś na wynos. Odszukaj zagubione w dolnej szufladzie awokado i kawałek mozzarelli. Nie masz awokado? Może być papryka. Nie liczy się przepis, ale smak wyzwolony!

Pomidor!

Nie masz świeżego? Możesz wziąć suszony. Pomidorowe smaki łączą się idealnie z Fithią i Twoim ulubionym pieczywem, a jeśli znajdziesz w szufladzie garść włoskich orzechów albo nasiona słonecznika, Twoja przekąska zyska atrakcyjny wygląd i dodatkowe walory odżywcze.

Prawda, że proste? Z Fithią łatwo zerwiesz z kulinarną nudą, oszczędzisz pieniądze i czas. Jest przecież tyle ciekawszych zajęć, niż bieganie po supermarkecie z wózkiem i stanie godzinami w kuchni...

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje