Masaż Kobido. Na czym polega i dlaczego warto z niego skorzystać?

Manualne terapie odmładzające zyskują na popularności na całym świecie. Świetnym przykładem jest masaż Kobido. Mowa tutaj o wyjątkowej sztuce masażu oznaczającej "Starożytną drogę do piękna". Dzięki manualnym terapiom odmładzającym można świetnie zregenerować swoje ciało. Możliwe jest osiągnięcie równowagi w skórze twarzy, mięśniach twarzy i nie tylko.

Masaż Kobido - co warto wiedzieć?

Większość popularnych masaży twarzy ograniczona jest tylko do powierzchniowych warstw skóry twarzy. Kobido poprzez swoją intensywność oraz złożoność, działa na głębokich warstwach mięśni oraz skóry. Taki typ masażu łączy ze sobą intensywną stymulację skóry, a ponadto głęboki relaks, co powoduje zwiększoną produkcję włókien kolagenowych oraz elastyny. Efektem takiego działania jest osiągnięcie efektu liftingu. Co istotne, masaż Kobido zmniejsza napięcie mięśniowe, a ponadto wspomaga szybsze uwalnianie toksyn z układu chłonnego, dlatego jest on coraz częściej wykonywany także w Polsce. Dodatkowo masaż ten uaktywnia nerwy twarzy, co powoduje zwiększony przepływ Qi. Jest on głęboką kombinacją zarówno tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych, jak i wszelakich technik manipulacji ręką. Jeżeli celem jest zastosowanie manualnej terapii odmładzającej, zdecydowanie warto postawić na masaż Kobido. W Katowicach wykonywany jest on w przystępnej cenie. Jednym z efektów masażu Kobido jest zniwelowanie stresu, zapewnienie relaksu oraz odprężenia. Do tego dolicza się łagodzenie bólów głowy, zmniejszenie efektów bruksizmu oraz regulacja bilansu energetycznego całego ludzkiego ciała. Okazuje się, że masaż Kobido może też poprawić wzrok oraz zmniejszyć problemy związane z układem trawiennym.

Na czym polega masaż Kobido?

Masażysta wykonujący masaż Kobido musi mieć szybkie ręce oraz palce. Szybkość, z jaką jest on wykonywany, powoduje jego oddziaływanie w wielu różnych aspektach. Jeżeli ruch jest powolny, klient ma się zrelaksować, a celem intensywnych etapów masażu Kobido jest stymulacja skóry oraz produkcja składników skóry w celu osiągnięcia zamierzonego efektu liftingującego. Z tego powodu zyskuje on na popularności w wielu krajach. Masaż Kobido rozpoczyna się od delikatnych oraz gładkich ruchów mających na celu zniwelować wszelkie napięcie. Kolejno uruchamia się krążenie krwi poprzez masowanie karku. Następnym etapem tego masażu jest uruchomienie mięśni twarzy oraz ich funkcji. Moc liftingująco-odmładzająca Kobido jest zwiększona dzięki zastosowaniu serum złożonego z kwasu hialuronowego, a ponadto oleju z opuncji figowej. Produkty te nazywane są też naturalnym botoksem. Masaż Kobido sprawia, że z biegiem czasu uzyskuje się pożądane efekty wizualne, ale też zdrowotne. Jednym z jego efektów jest zapobieganie oraz zmniejszanie starzenia się skóry. Masaż Kobido niweluje też napięcia mięśniowe powodujące zmarszczki mimiczne. Do tego dolicza się również stymulację metabolizmu komórkowego przyczyniającą się do przyspieszonej regeneracji skóry. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na manualne terapie odmładzające.

Czy warto zdecydować się na masaż Kobido?

Zdecydowanie polecamy masaż Kobido jako jedną z najlepszych technik manualnych terapii odmładzających. Jeśli zdecydujemy się na masaż Kobido w Katowicach, z pewnością nasza twarz po wyjściu będzie promienna, a poziom naszej energii i zadowolenia wzrośnie!

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy