Reklama

Pierścionek zaręczynowy po Twojemu tylko z konfiguratorem 3D SAVICKI

Internetowy salon jubilerski SAVICKI oferuje swoim klientom wiele innowacyjnych rozwiązań. Poza znanym już E-salonem oferującym wideo prezentację produktów oraz możliwością płatności krypto walutami, jubiler zaproponował bardzo ciekawe narzędzie - konfigurator pierścionków zaręczynowych 3D. Takie narzędzie pozwala na stworzenie wizualizacji własnego projektu pierścionka zaręczynowego, możesz wybrać kamień czy metal szlachetny - wszystko według własnego gustu.

Pierścionek na zaręczyny zgodnie z Twoim pomysłem!

Konfigurator pierścionków 3D jest nie tylko ekscytującą nowością w ofercie salonów jubilerskich online, ale i naprawdę fascynującym rozwiązaniem. Oczywiście, już od dawna można było poprosić o stworzenie pierścionka czy obrączek według projektu - jednak teraz, możemy zrobić to sami! Wybór parametrów, barw i stylu pierścionka zaręczynowego leży w rękach użytkownika! Nie jest to pierwszy ukłon marki w kierunku klienta, już sam e-salon był niesamowitym osiągnięciem. Dzięki niemu właśnie marka zdobyła główną nagrodę w plebiscycie E-commerce Polska Awards w kategorii "Przełamywanie barier".

Jak działa konfigurator pierścionków 3D SAVICKI?

Reklama

Pierwszym, co możemy wybrać uruchamiając konfigurator 3D jest styl pierścionka zaręczynowego. Sześć styli dostępnych do wyboru stworzone są na kształt kolekcji pierścionków SAVICKI - znajdziesz tam wszystko, zarówno klasyczne modele, jak i te ekskluzywne i rzucające się w oko. Kiedy już zdecydujesz się na styl pierścionka zaczyna dziać się magia. Zmień rodzaj wszystkich kamieni znajdujących się w biżuterii, dopasuj ich rozmiar, a także kolor złota. Poprzez cały proces tworzenia w konfiguratorze będą znajdować się informacje odnośnie kosztów poszczególnych zmian, a także kwota końcowa. Po stworzeniu wymarzonego pierścionka zaręczynowego możesz skopiować kod konfiguracji i wrócić po niego w dowolnej chwili, bądź od razu dokonać zakupu.

Artykuł sponsorowany

.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy