45-letnia Natasza Urbańska znów zachwyca. Tylko pozazdrościć figury!

Natasza Urbańska w ostatnim czasie stawia na odważne stylizacje. Nowym zdjęciem udowadnia, że w tej kwestii nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Gwiazda pozuje do niego w stroju, który podkreśla jej idealną figurę. Niektórzy fani określili Urbańską mianem „królowej”.

Natasza Urbańska znów stawia na odważną stylizację
Natasza Urbańska znów stawia na odważną stylizacjęAKPA

Natasza Urbańska nie przestaje zaskakiwać. To już kolejna odważna stylizacja gwiazdy, którą postanowiła pochwalić się z pokaźnym gronem obserwatorów. Artystka w ostatnim czasie upodobała sobie zwłaszcza jeden kolor i taki też gra główną rolę w jej kolejnej stylizacji.

Natasza Urbańska. Instagram pełen modowych inspiracji

Natasza Urbańska zaczęła karierę jako nastolatka. Gwiazda zasłynęła przede wszystkim z występów w "Studiu Buffo". Aktorka i piosenkarka chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie publikuje zdjęcia dokumentujące jej życie zawodowe i prywatne. Artystka nie stroni od prezentowania rozmaitych stylizacji, które zazwyczaj są bardzo kobiece.

45-latka nigdy nie bała się też odważnych stylizacji, które były nieodłącznym elementem jej scenicznych występów. Urbańska przez lata tworzyła swój oryginalny styl - dziś stawia na klasykę i elegancję. Jej znakiem rozpoznawczym jest przede wszystkim młodzieńczy wygląd, który udaje się jej zatrzymywać od lat.

Natasza Urbańska w odważnej stylizacji

Ostatnie zdjęcia Nataszy Urbańskiej wywołują w sieci lawinę komentarzy. Tym razem widzimy gwiazdę "całą na biało" - artystka wybrała komplet składający się z długiej spódnicy i  krótkiej marynarki. Strój podkreślił perfekcyjną sylwetkę Urbańskiej. Stylizację uzupełnia delikatna biżuteria i szpilki.

"Wyglądasz cudnie", "Królowa", "Piękna", "Niesamowita" - komentują fani gwiazdy.

Natasza Urbańska "cała na biało"

Biel w ostatnim czasie jest kolorem, na który chętnie stawia polska gwiazda. Wcześniej Urbańska opublikowała na Instagramie zdjęcie, do którego pozuje w białej, koronkowej bluzce i lawendowej marynarce. Przezroczysty materiał bluzki subtelnie odsłania ciało.

Urbańska pochwaliła się również fotorelacją z wyprawy do Rzymu. Gwiazda opublikowała zdjęcia, do których pozuje w białym garniturze w paski. Klasa i elegancja w każdym calu!

***

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 31: Patryk GalewskiINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas