A jednak to nie były plotki! Dobre wieści o Kasi Cichopek potwierdzone oficjalnie

Prezenterka i aktorka - Katarzyna Cichopek - znów zagości na ekranach naszych telewizorów. Po przerwie związanej z jej odejściem z TVP, powraca w zupełnie nowej roli. Oficjalnie potwierdzono, że poprowadzi wyjątkowy program randkowy w telewizji Polsat.

Katarzyna Cichopek
Katarzyna CichopekPawel Wodzynski/East NewsEast News

Katarzyna Cichopek wraca do Polsatu

We wrześniu na antenie zagości niezwykły program, w którym dorosłe dzieci szukają miłości dla swoich rodziców singli. A to wszystkie pod okiem doskonale znanej Kasi Cichopek, która powraca do Polsatu.

"Moja mama i twój tata" to program randkowy, w którym bohaterami są dojrzali single po przejściach, poszukujący miłości. Każde z nich ma inne doświadczenia życiowe i inną historię. Rodzice będą szukać miłości z pomocą tych, którzy znają ich najlepiej - własnych dzieci.

Dorośli zamieszkają w mazurskiej willi, całkowicie odcięci od świata zewnętrznego. Zdecydują się, aby przez kilka tygodni poznawać i odkrywać siebie nawzajem, budować relacje, i zaskakiwać w zupełnie nowych okolicznościach. Uczestnicy programu to doświadczeni przez życie 40 i 50-latkowie, których historie staną się bliskie niejednemu widzowi. "Moja mama i twój tata" to także program o pięknych emocjach, relacjach z najbliższymi, ale także o trudach codzienności.

Dzieci zamieszkają w drugim domu, w którym na bieżąco będą śledzić i komentować poczynania rodziców. To one będą miały największy wpływ na życie swoich matek i ojców. Wreszcie - inaczej niż w życiu, to dzieci ostatecznie dadzą akcept rodzącym się uczuciom. Bo - jak mówi jeden z uczestników "W życiu wszystko łatwiejsze jest we dwoje".

"Moja Mama i Twój Tata" - kadr z programu
"Moja Mama i Twój Tata" - kadr z programumateriały prasowe

Zarówno szukanie miłości, jak i rozłąka z najbliższymi będzie testem dla relacji, jaką stworzyli rodzice ze swoimi dziećmi.

Program poprowadzi Katarzyna Cichopek, której wybór na prowadzącą nie jest przypadkowy. Empatyczna, obdarzona niezwykłym darem słuchania i rozumienia ludzi dziennikarka, psycholożka, matka i partnerka, która będzie czuwała nad losami mieszkańców mazurskich willi. Kasia Cichopek razem z uczestnikami nowego reality "Moja mama i twój tata" zawładną sercami Polaków tej jesieni.

Katarzyna Cichopek prowadzącą
Katarzyna Cichopek prowadzącąmateriały prasowe
Polsat
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas