Reklama

Reklama

Adele być może wystąpi w filmie

27-letnia piosenkarka w zeszłym miesiącu powróciła na scenę muzyczną z nowym hitem "Hello", a teraz prawdopodobnie wystąpi w filmie pt. "The Death and Life of John F. Donovan" reżyserowanym przez twórcę jej teledysku - Xaviera Dolana.

Jednak w filmie, w którym zagrają również Jessica Chastain, Kit Harington, Susan Sarandon i Kathy Bates, prawdopodobnie nie pojawią się żadne nowe piosenki gwiazdy.

Piosenkarka zdobyła Oscara za piosenkę z filmu o Bondzie zatytułowaną "Skyfall" i wyznała niedawno, że jej najnowszy teledysk zainspirował ją do odwiedzenia Hollywood, szczególnie jeśli oznaczałoby to kolejną współpracę z 26-letnim reżyserem Xavierem.

Powiedziała:  - Po nagraniu klipu - wiem, że zostanę skrytykowana za to co powiem - chciałabym wystąpić w jakimś filmie wyreżyserowanym przez Xaviera Dolana, który jest niesamowity, a jego filmy są wspaniałe.

 - Na pewno zgodziłabym się wystąpić w jego filmie. Nie lubię, gdy piosenkarze zaczynają grać w filmach, ponieważ wtedy stają się przeciętni. Ale ja nawet nie wiem w jakiej roli mogłabym wystąpić.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje