Reklama

Reklama

Adele: Media społecznościowe nie są prawdziwe

Nagrodzona nagrodą Grammy piosenkarka wyjawiła, że świadomie nie używała mediów społecznościowych, podczas tworzenia swojego ostatniego albumu 25, ponieważ dzięki temu mogła całkowicie skupić się na pracy.

Powiedziała: - Prywatność to klucz do tego, aby móc napisać dobry utwór, niezależnie od tego, czy to się ludziom podoba, czy nie.

- Moje życie bardzo się zmieniło, ale nagrałam najprawdziwszą płytę, jaką tylko mogłam i jest to prawdziwa część mnie. Jak miałabym to zrobić, czekając na milion p********ch polubień mojego zdjęcia? To nie jest prawdziwe.

Adele stwierdziła także, że niektórzy artyści nadużywają mediów społecznościowych i przez to muzyka, którą tworzą ma mniejszy efekt.

W rozmowie z magazynem Time powiedziała:  - Nie chcę nikogo oczerniać, ale jeśli ktoś robi sześciomiesięczny szum, poprzedzający premierę płyty, niech nie oczekuje, że w dniu pojawienia się albumu, nie będę już nim znudzona.

- I nie ma znaczenia, jak wspaniały on będzie. Nagrywasz siedem utworów. Słyszałam ten album. Słyszałam wszystko, co masz do powiedzenia. Słyszałam już wszystko w radio. Nie oczekuj, że nie stracę zainteresowania, zanim on się w ogóle pojawi.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje