Reklama

Reklama

Adele wydała fortunę na dziecko

Chyba każde dziecko chciałoby mieć taką mamę jak Adele. Piosenkarka ostatnio wydała 15 tys. funtow (80 tys. złotych) na zabawki dla swojego półtorarocznego synka.

Jak donosi The Mirror, Adele wydała ostatnio 15 tys funtów na dom - zabawkę dla swojego syna, Angelo. Dzięki hojności mamusi półtoraroczny chłopiec może teraz bawić się w domku z trzema wieżyczkami, werandą, parkanem i elektrycznym oświetleniem.

Piosenkarka miała zakochać się w ogrodowych zabawkach dla dzieci po wizycie u swoich znajomych. Kiedy Adele zobaczyła dom dla dziecka, postanowiła sprawić taki sam swojemu synkowi - pisze tabloid.

Reklama

Angelo był rozpieszczany jeszcze zanim się urodził. Media donoszą, że Adele przed porodem wydała na jego zabawki ok. 50 tys dolarów (150 tys. złotych). W wyprawce dla dziecka znalazły się m.in. miś za 7 tys dolarów (21 tys. złotych), drobiazgi od Tiffany`ego i odtwarzacz muzyki wart tyle co luksusowe auto.

 "Jeśli chodzi o syna, dla Adele nie zna pojęcia za drogie." - powiedziała osoba z otoczenia gwiazdy dla The Sun -  "Na co dzień Adele nie jest taka jak inne celebrytki. Nie wydaje pieniędzy jak szalona."

Jednak dla Adele kilkanaście tysięcy to pewnie drobna suma. Jak podaje Daily Mail, aktorka zarabia ok. 32 tys funtów (ponad 150 tys. złotych) dziennie, a jej majątek jest szacowany na 15 milionów funtów.  Mama z takimi dochodami rzeczywiście nie musi oszczędzać na dziecku.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje