Reklama

Reklama

Agata Rubik pokazała zdjęcie sprzed lat. Tak wyglądała jako nastolatka!

Agata Rubik jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Tym razem postanowiła pokazać zdjęcie sprzed lat. Wyznała, że właśnie to ujęcie jako pierwsze wysłała Piotrowi Rubikowi.

Agata Rubik i Piotr Rubik od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Są przykładem, że różnica wieku w związku nie jest przeszkodą. Para wspólnie wychowuje dwie córki. Helena przyszła na świat w 2009 roku, a Alicja cztery lata później. 

Obecnie Agata i Piotr Rubikowie są jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Ich ślubem w 2008 roku żyła cała Polska. Gdy się poznali, media rozpisywały się o różnicy wieku, ale para udowodniła otoczeniu, że to wcale nie ma dla nich znaczenia. 

Agata Rubik chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoją codziennością. Tym razem postanowiła wrócić pamięcią do czasów sprzed ślubu. Postanowiła opublikować zdjęcie, które jako pierwsze wysłała przyszłemu mężowi. Wyznała, że pozując, miała 16 lub 17 lat. "Patrzcie co znalazłam! Z cyklu sentymentalna sobota - perełka. To zdjęcie wysłałam jako pierwsze Piotrowi, żeby miał do czego wzdychać..." - napisała pod postem. 

Na komentarz męża nie trzeba było długo czekać. "Wzdychałem z zachwytu i zdychałem z tęsknoty" - odpowiedział Piotr Rubik. Internauci nie kryli zachwytu i oczywiście nie szczędzili miłych słów. Agata Rubik została zasypana komplementami. Ponadto nie zabrakło głosów, że na ujęciu wygląda identycznie jak młodsza córka Alicja. 

Reklama

Czytaj więcej:

Ewa Demarczyk zmarła tuż przed planowanym ślubem! Teraz partner walczy w sądzie o dom!

Księżna Kate zawsze olśniewa jednym szczegółem! Oto jej sekret!

Aneta Kręglicka na zdjęciu sprzed prawie 30 lat. Nic się nie zmieniła!

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy