Agnieszka Hyży pokazała zdjęcie z baby shower. Jaka jest płeć dziecka?

Agnieszka Hyży spodziewa się dziecka. Radosną nowinę przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, a teraz postanowiła pokazać zdjęcie z przyjęcia baby shower. W opisie dziennikarka poruszyła kwestię płci dziecka.

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży spodziewają się dziecka
Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży spodziewają się dzieckaPodlewskiAKPA

Agnieszka Hyży jest w ciąży

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży spodziewają się dziecka. O ciąży dziennikarka poinformowała za pomocą instagramowego profilu. Gwiazda Polsatu pokazała efekt sesji zdjęciowej, na którym widać zaokrąglony brzuszek.

Drodzy, każda tajemnica i każdy sekret mają kiedyś swój koniec. Są takie kruche chwile w życiu, które wymagają spokoju i skupienia. Chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że za mną WŁAŚNIE TEN CZAS, który na to zasługiwał...

Agnieszka Hyży pokazała zdjęcie z baby shower

Agnieszka Hyży chroni swoją prywatność i nie zdradza wielu szczegółów dotyczących życia rodzinnego. Dziennikarka postanowiła pokazać jednak ujęcie z baby shower, które zorganizowały jej przyjaciółki.

Agnieszka Hyży przy okazji postanowiła poruszyć temat płci dziecka. Gwiazda wyznała, że cały czas słyszy pytania dotyczące tego, czy spodziewa się córki, czy syna. Dziennikarka stwierdziła, że sama nie wie, a jej rozmówcy zazwyczaj w to nie wierzą.

Kontynuując historie, jak już mój interlokutor przetrawi, że się nie dowie jaka płeć, to zaczyna się runda pytań… ”No to, co z imieniem? Macie kilka? A ubranka w jakim kolorze? Pokój będzie szary czy beżowy? ”Bacznie przygląda się mojej twarzy, czy jednak nie zdradzę swoją miną i reakcją, jaka jest odpowiedź.

Agnieszka Hyży zapozowała na tle różowych i niebieskich balonów. Wyznała, że przyjęcie odbyło się kilka tygodni temu w miłym i zaufanym gronie.

W tajemnicy spiskowały, część z bliskich mi osób przejechała pół Polski, żebyśmy spędziły razem weekend. W zaufanym i miłym gronie odbyłyśmy, jak to się teraz nazywa modnie „baby shower”. Znają mnie dobrze, więc zrobiły wszystko bez zadęcia, bez napinki, po cichu...
"Love Island #NEWS", odc. 7POLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas