Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska i jej urodzinowa niespodzianka

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się z fanami zdjęciem z urodzin Macieja Peli. Na tę okazję przygotowała dla swojego męża wyjątkową niespodziankę.

Agnieszka Kaczorowska jest związana z tancerzem Maciejem Pelą. Ich rodzina jakiś czas temu powiększyła się o córeczkę Emilkę. Odkąd mistrzyni tańca dowiedziała się, że jest w ciąży, bardzo poważnie zajęła się tą tematyką.

Wykorzystała ogromną popularność, aby poszerzyć wiedzę innych przyszłych matek na temat wszelkich oblicz macierzyństwa. Chętnie relacjonowała również przebieg swojej ciąży. Nawet po urodzeniu Emilki nie zrezygnowała z aktywności w mediach społecznościowych. Promowanie parentingowych tematów pozwoliło jej także na zarabianiu i promowaniu w sieci dedykowanych rodzicom produktów.

Reklama

Fani tancerki mogą śledzić jej powrót do formy oraz rozwój córeczki. Agnieszka dzieli się z nimi przemyśleniami na temat życia w rodzinie. Często też wspomina o uczuciu, które łączy ją z mężem. Z okazji jego 30. urodzin Kaczorowska zorganizowała Maciejowi wyjątkowe przyjęcie, na które zaprosiła rodzinę i znajomych. Jednym z najważniejszych elementów urodzinowej imprezy był tort zrobiony z cukrowych kloców LEGO.


Zobaczcie koniecznie urodzinowe zdjęcia!
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela | Maciej Pela

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy