Reklama

Reklama

Agnieszka Pilaszewska nie do poznania!

Agnieszka Pilaszewska największą popularność zdobyła dzięki roli Aliny w serialu "Miodowe lata". Od czasu pracy w tym serialu bardzo się zmieniła, a na najnowszym zdjęciu, jakie opublikowała, jest wprost nie do poznania!

Agnieszka Pilaszewska skradła serca jako Alina Krawczyk w "Miodowych latach". Oczywiście gwiazda występowała w wielu innych filmach i serialach, ale to ta kreacja przyniosła jej popularność. 

Reklama

Dziś przez pandemię niewiele słychać o aktorce, ale za to chętnie dzieli się swoim życiem i przemyśleniami z fanami na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

Tam obserwuje ją obecnie ponad 13 tysięcy internautów. Ostatnio gwiazda pochwaliła się nowym zdjęciem, na którym jest wprost nie do poznania! 

Gwiazda pozuje w blond lokach, które otulają jej twarz w delikatnym makijażu. Jednak na zdjęciu zabrakło uśmiechu... We wpisie gwiazda wyjaśnia dlaczego, nie ma powodów do radości: 

"No cóż... aktorsko bezużyteczna, w poczuciu nieustannego zagrożenia (zaszczepię się w jakimś... 2027?) zanim zgolę się na łyso i nauczę tańczyć na rurze - zarzucę tę ośnieżoną krainę swoimi mniej lub bardziej udanymi opowieściami. Przykryję Was nimi, dotulę tak, że kolejnej zimy obejdziecie się bez śniegu".

W komentarzach pojawiły się słowa pocieszenia dla aktorki i zapewnienia, że jeszcze przyjdą lepsze czasy.


Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Pilaszewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje