Agnieszka Włodarczyk pozuje z babcią i małym Milanem. „Piękne, rodzinne zdjęcie”

Agnieszka Włodarczyk na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z wizyty u babci. Widać na nim jak kobieta czule przytula prawnuka Milana. Rodzinna fotografia bardzo spodobała się fanom aktorki. Internauci w komentarzach nie kryli wzruszenia.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś w tym roku zostali rodzicami
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś w tym roku zostali rodzicamiJacek KurnikowskiAKPAAgnieszka Włodarczyk odwiedziła babcię

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś w tym roku zostali rodzicami. Aktorka  urodziła pierwsze dziecko. Chłopczyk otrzymał imię Milan. Szczęśliwa para chętnie umieszcza na Instagramie zdjęcie malucha. Relacjonuje, jak wygląda codzienność z niemowlęciem u boku.

Aktorka pokazuje zarówno blaski, jak i cienie macierzyństwa. Podkreśla , jak bardzo kocha swoje dziecko, ale nie kryje tego, że bywa  zmęczona opieką nad maluchem. Najnowszy post Agnieszki Włodarczyk bardzo wzruszył jej obserwatorów. Zdjęcie, które umieściła celebrytka, przedstawia jej synka Mila w objęciach prababci.

Czas odwiedzin. Wreszcie doczekała się prawnuka!

Widać, że babcia Agnieszki Włodarczyk bardzo cieszy się z odwiedzin. Czule przytula dziecko i dumnie pozuje. Aktorka również znajduje się na fotografii. Jest wpatrzona w synka i wyraźnie poruszona więzią, jaka łączy jej dziecko z prababcią.

Wzruszający kadr spodobał się internautom

Widok trzech pokoleń na  jednym zdjęciu bardzo spodobał się obserwatorom Agnieszki Włodarczyk.  Fani docenili dobry kontakt aktorki z rodziną. W komentarzach zaczęli wspominać własne babcie i prababcie.

Pięknie! Babcia nic się nie zmienia. Pamiętam jak dawno temu pracowałam w sezonie letnim w sklepie spożywczym nad morzem, gdzie mieszka Babcia, przychodziła do nas często na zakupy i opowiadała o swojej wnuczce i całej rodzinie.
Moja 6-letnia córka wczoraj powiedziała mi, że babcie są najlepsze na świecie.
Moja babcia twierdzi, że żyje tylko dla swoich prawnuczek. Nawet nauczyła się obsługiwać smartfona, żeby je częściej widywać, a biorąc pod uwagę, że przez 20 lat nie ogarnęła, jak się pisze smsy, to naprawdę wyczyn.
Piękne, rodzinne zdjęcie.

***

Zobacz również: 

„Ewa gotuje”: Norweski przysmak jabłkowyPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas