Reklama

Reklama

Aleksandra Domańska nie zdradza płci dziecka. „Imię jest no gender”

Aleksandra Domańska opublikowała rozczulające zdjęcie, na którym widać, jak karmi piersią. Aktorka niedawno urodziła pierwsze dziecko, teraz podzieliła się radosną nowiną z obserwatorami. Internauci zaczęli spekulować, jakiej płci jest noworodek. Domańska na InstaStory zaznaczyła, że nie zamierza dzielić się tą informacją.

Aleksandra Domańska w szczerym liście do kobiet!

Aleksadra Domańska opublikowała wzruszające zdjęcie, na którym widać,  jak karmi piersią nowo narodzone dziecko. Internauci od razu pośpieszyli z gratulacjami. Jedna z fanek zapytała młodej mamy, czy postanowiła podzielić się radosną wieścią w dniu porodu. Aktorka zaprzeczyła.

Pod zdjęciem Domańska opublikowała długi i poruszający list adresowany do kobiet. Jej słowa spotkały się z dużym uznaniem. Autorka zaznaczyła, że chciała podzielić się tym, co czuje, ponieważ, być może, na świecie znajduje się osoba, która w tej chwili potrzebuje wsparcia.

Reklama

W dalszej części wpisu aktorka zaznaczyła, że niezależnie od tego, na jakim etapie życia się znajdujemy, nie możemy przestać wierzyć w swoją siłę. Wytłumaczyła, że popełniane błędy, czy też emocje, które nami targają, nie określają nas, a jedynie świadczą o stanie, w jakim obecnie się znajdujemy.

Aleksandra Domańska nie zdradza płci dziecka

Wpis Aleksandry Domańskiej wywołał duże poruszenie. W komentarzach błyskawicznie pojawiły się gratulacje dla młodej mamy. Internauci zaczęli spekulować, jakiej płci jest dziecko aktorki.

Wzruszający list, w którym Domańska podkreślała siłę kobiet, dla niektórych okazał się wskazówką, że pociacha jest dziewczynką. Aktorka nie potwierdziła plotek. Zaznaczyła także, że wybrała imię, które może nosić zarówno chłopiec, jak i dziewczynka.

Aleksandra Domańska urodziła: gwiazdy gratulują!

Gratulacje Aleksandrze Domańskiej w komentarzach składały również koleżanki z show-biznesu. Mamy odnosiły się do treści listu, który bardzo im się spodobał. Wśród zachwyconych gwiazd znalazły się: aktorki Maria Konarowskai i Kamila Kamińska.  Wyraz uznania przesłała także Maja Bohosiewicz - zamieściła emotikonkę serca.

***

Przeczytaj również:

Stosunek przerywany, seks na stojąco, irygacje colą. Oto popularne mity na temat antykoncepcji

Właściwości glinki zielonej. Jak przygotować domową maseczkę?

Syn Krzysztofa Krawczyka obali testament ojca? Najnowsze wieści z sądu

Zobacz również: 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje