Aneta z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży

Program „Rolnik szuka żony” cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Jesienią Telewizja Polska wyemituje siódmy sezon misyjnego show.

Aneta i Marek z piątego sezonu programu "Rolnik szuka żony"
Aneta i Marek z piątego sezonu programu "Rolnik szuka żony"Interia/ Facebook

Producenci formatu mogą pochwalić się wieloma sukcesami. Kilka zeswatanych przed kamerami par stanęło już na ślubnym kobiercu, pojawiły się także dzieci.

Jednak nie wszyscy znaleźli w programie drugie połówki. Zyskali za to sympatię lub antypatię widzów. Do grupy lubianych i szanowanych uczestników należy pani Aneta, która była kandydatką na żonę, zamkniętego w sobie i nieco zdziwaczałego, Marka.

Choć widzowie kibicowali tej parze, mężczyzna wybrał inną, by i tak ostatecznie się wycofać. Pani Aneta odnalazła jednak szczęście!

Pod koniec 2019 roku kobieta poślubiła Mateusza Rosgę, który pochodzi z jej okolicy i był pod wrażeniem występu pani Anety w TV. Teraz zaś para spodziewa się pierwszego dziecka!

W wywiadzie udzielonym "Super Expressowi" uczestniczka programu wyznała:

- Mąż postanowił, że będzie się mną opiekował i od dwóch tygodni jest już ze mną w domu. (...) Ja sama jestem na L4, koleżanki z pracy z SP 9 w Rybniku i pani dyrektor czasem dzwonią, by zapytać, jak się czuję.

- Wózek kupiliśmy wcześniej, a z ubrankami nie mam problemu, bo siostra ma sklep z ubrankami dla dzieci. (...) Mąż powtarzał - co będzie, to będzie, najważniejsze, by było zdrowe. Jakby była córeczka to też byłaby "córeczka tatusia". U nas same dziołchy, synka jeszcze nie było - dodała pani Aneta.

Gratulujemy serdecznie!

***

#POMAGAMINTERIA

Inżynierowie wywodzący się z Politechniki Śląskiej prowadzą zrzutkę na bramy odkażające dla szpitali. Chcą postawić ich co najmniej dziesięć, uruchomili już działający prototyp. Możesz im pomóc i wesprzeć szpitale w walce z epidemią koronawirusa.

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA łączymy tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas