Reklama

Reklama

Angelina Jolie wykończona rozwodem. Dzieci bardzo się o nią martwią

Angelina Jolie je nieregularnie, a porcje jej posiłków są niewielkie. To bardzo martwi dzieci aktorki, które chcą, by nabrała sił i chęci do życia. Zagraniczne tabloidy zaznaczają, że sytuacja jest poważna. Gwiazda znowu schudła, sprawiając tym smutek najbliższym. Synowie i córki przekonują Jolie, że powinna przemyśleć swoją dietę. Co na to celebrytka?

Angelina Jolie bardzo przeżyła rozwód z Bradem Pittem

Waga Angeliny Jolie od dawna wzbudza kontrowersje. Co jakiś czas media informują o jej drakońskich dietach. Aktorka rzeczywiście jest niezwykle szczupła. Na zdjęciach wykonanych ukradkiem przez paparazzi nierzadko wygląda na zmęczoną i przybitą. Osoby z jej otoczenia martwią się o stan zdrowia Jolie. Dieta Angeliny Jolie coraz bardziej martwi jej dzieci. Podobno pociechy postanowiły zainterweniować.  

Media sugerują, że pogorszenie stanu zdrowia Agneliny Jolie jest spowodowane trudną batalią rozwodową. Walka o dzieci dla aktorki była niesamowicie stresująca. Zmartwienia i trudności namnożyły się i nie dawały gwieździe normalnie funkcjonować.

Reklama

Angelina Jolie nie czuje się najlepiej

Według doniesień, kiedy Angelina Jolie znajduje się w złym stanie psychicznym, nie ma apetytu i odmawia jedzenia. Według magazynu "Star" aktorka jest obecnie niezdrowo chuda. Spadek wagi spowodowany jest nierozsądnym podejściem do diety aktorki. Aby lepiej poradzić sobie emocjonalnie z  piętrzącymi się trudnościami, celebrytka odmawia spożywania posiłków. Niewielkie porcje pożywienia, które zjada, nie wystarczają do normalnego funkcjonowania. Dzieci Jolie są już na  tyle duże,  że zdają sobie sprawę z problemów mamy i boją się o nią. 

Angelina poprzestaje na połowie porcji sałatki i owocach. Jej dzieci widzą ją tak chudą. Kiedy Angie staje się niespokojna lub zdenerwowana, bardzo trudno jej jeść. W rezultacie bardzo straciła na wadze - donosi "Star".

Dzieci Angeliny Jolie chcą, by nabrała sił

Przypomnijmy,  że Angelina Jolie jest matką szóstki dzieci. Ojcem potomstwa jest Brad Pitt. Shiloh,  a także bliźniaki Noxa i Vivienne to biologiczne dzieci pary. Z kolei Pax, Maddox, Zaharia zostali adoptowani przez celebrytów przed laty, gdy byli szczęśliwym małżeństwem. 

"Dzieci zmuszają ją do jedzenia. Zamawiają jedzenie na wynos i nalegają, żeby skończyła całą porcję. Angelina nienawidzi tego, że powoduje ich zmartwienie. Jej celem jest przytyć 5 kg do końca lata" - miała donieść magazynowi "Star" osoba z bliskiego otoczenia Angeliny Jolie.***

Przeczytaj również: 

Anita Sokołowska zachwyca gustem. Gwiazda "Przyjaciółek" wie, co jest modne! 

Irena Jarocka skończyłaby 75 lat

Złota pierścienica morska: upiorny demon z głębin

Zobacz również: 

 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje