Reklama

Ania Wróbel dziękuje chłopakowi

Niedawno dobiegła końca, czwarta już, edycja programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. W sieci zaroiło się od zdjęć uczestników kontrowersyjnego show.

Według założeń formatu "tak" mówią sobie ludzie, którzy poznają się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego. W pary dobiera ich trójka ekspertów na podstawie licznych ankiet i testów.

Co ciekawe, producenci programu mogą pochwalić się kilkoma sukcesami. Na potomka czekają właśnie Paulina i Krzysztof z drugiej edycji. Z kolei Anita z trzeciego sezonu jest już w drugiej ciąży! Dziecka spodziewają się również Oliwia i Łukasz, których losy mogliśmy śledzić do niedawna na antenie TVN 7.

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tworzą paczkę znajomych i regularnie się spotykają. Ostatnio przyjęli do swojego grona nowych znajomych, m.in. Agnieszkę, Wojtka i Asię z ostatniej edycji.

Reklama

Wspólne zdjęcie możemy zobaczyć na instagramowym profilu Ani Wróbel, która dzięki programowi zyskała sporą rozpoznawalność.

Kobieta nazwała paczkę "ślubną rodziną". Przy okazji pochwaliła się także, że jej chłopak wreszcie odnalazł się w "programowym" towarzystwie, a nawet zaprzyjaźnił się z jednym z uczestników.

Oglądacie "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Co myślicie o tym programie?

***

#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia | Anna Wróbel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy