Anna Czartoryska - Niemczycka miała sekretny baby shower!

Anna Czartoryska-Niemczycka spodziewa się obecnie czwartego dziecka i coraz chętniej zdradza fanom na Instagramie kulisy swojego prywatnego życia. Ostatnio pochwaliła się zdjęciami starszej trójki, a teraz przyznała, że ma już za sobą czwarty baby shower. Zdradziła też jego zaskakujące kulisy!

Anna Czartoryska - Niemczycka i jej mąż Michał Niemczycki spodziewają się czwartego dziecka
Anna Czartoryska - Niemczycka i jej mąż Michał Niemczycki spodziewają się czwartego dzieckaVIPHOTOEast News

Anna Czartoryska-Niemczycka jest żoną biznesmena Michała Niemczyckiego i mamą trójki dzieci. Aktorka, znana z takich produkcji jak "Dom nad rozlewiskiem" czy "Na dobre i na złe" nie ukrywa, że duża rodzina zawsze była jej marzeniem, a macierzyństwo daje jej mnóstwo radości i satysfakcji.

Aktorka w jednym z ostatnich wpisów zdradziła, że trójka jej starszych dzieci nie zawsze żyje w zgodzie, a ona sama nie do końca tak wyobrażała sobie ich relacje.

- Za każdym razem, gdy decydowałam się na rodzeństwo dla moich dzieci wydawało mi się, że robię im najwspanialszy prezent. Oni jednak często zdają się tego zupełnie nie doceniać. Widziałam różne akcje między nimi, i muszę przyznać, że nie do końca tak sobie to wyobrażałam, chociaż sama mam młodszego brata. Są jednak takie cudowne dni, gdy dzieci wymyślają sobie nawzajem zabawy, częstują się ciasteczkiem, wspierają się i motywują i to jest chyba największe szczęście jakie może spotkać rodzica:-)

- napisała na Instagramie.

Nic dziwnego, że aktorka nie może doczekać się już przyjścia na świat kolejnej pociechy i powiększenia tej uroczej gromadki.

Anna Czartoryska - Niemczyska miała już sekretny baby shower. Jej przyjaciółki pomogły przy okazji uchodźcom!

Anna Czartoryska-Niemczycka zdradziła właśnie na Instagramie, że ma już za sobą baby shower! Aktorka zaprosiła swoje przyjaciółki i świetnie się bawiła, ale kulisy wydarzenia długo trzymała w sekrecie. Teraz jednak, gdy jedna z fanek zapytała ją o nie w sesji Q&A, aktorka pokazała zdjęcia z imprezy i zdradziła kilka szczegółów.

Anna Czartoryska - Niemczycka urządziła sekretny baby shower
Anna Czartoryska - Niemczycka urządziła sekretny baby shower Instagram
Aktorka pochwaliła się fotkami z przyjaciółkami
Aktorka pochwaliła się fotkami z przyjaciółkami Instagram

Czartoryska-Niemczycka zaprosiła na baby shower między innymi takie słynne mamy jak Natalia Klimas i Olga Frycz. Swoim gościom zaserwowała zdrowe przekąski i uprzedziła ich, by nie przynosili żadnych prezentów! Zamiast tego, aktorka poprosiła, by wsparli jej zbiórkę na posiłki dla uchodźców. Przy okazji tego wpisu gwiazda zaapelowała również do fanów, by i oni nie przestawali pomagać ofiarom wojny w Ukrainie.

Zamiast prezentów, goście wsparli zbiórkę dla ofiar wojny w Ukrainie
Zamiast prezentów, goście wsparli zbiórkę dla ofiar wojny w UkrainieInstagram

Jak podoba wam się taka inicjatywa?

***

Zobacz również:

Z Berlina do Kijowa. Pociąg z pomocą humanitarną odjeżdża trzy razy w tygodniu ze stolicy NiemiecAFP
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas