Reklama

Reklama

Anna Dereszowska pokazała partnera

Kilka lat temu Anna Dereszowska była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Największą rozpoznawalność przyniosły jej role w „Lejdis” i „Nigdy nie mów nigdy”.

Aktorka w 2003 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie i od tego czasu pojawia się na deskach stołecznych teatrów.

W 2008 roku aktorka została mamą - na świat przyszła córka Lena, której ojcem jest aktor Piotr Grabowski. Siedem lat później Dereszowska urodziła syna Maksymiliana - owoc związku z fotografem Danielem Duniakiem.

Pani Anna ceni sobie życie rodzinne i prywatność. Na ściankach bywa wtedy, gdy promuje nowy film czy program. Na Instagramie także stroni od kontrowersji i zdradzania intymnych szczegółów we swojego życia.

Reklama

Ostatnio zrobiła wyjątek i podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym pozuje ze swoim partnerem. Rzecz to o tyle niezwykła, że Dereszowska nigdy nie opowiada o kulisach związku.

W komentarzach nie zabrakło zachwytów. Trudno się dziwić - pani Ania i pan Daniel wyglądają na bardzo szczęśliwych i zakochanych! Też tak myślicie?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje