Reklama

Reklama

​Anna Dereszowska pokazała swoją teściową

Na wzruszające wyznanie zdobyła się przy okazji swoich imienin Anna Dereszowska. Aktorka spędzała ten dzień z rodzicami swojego partnera. Jego mamę pokazała na Instagramie i nazwała "najlepszą z możliwych Teściową" i "drugą Mamą".

Anna Dereszowska od lat jest w szczęśliwym związku z fotografem Danielem Duniakiem, z którym ma pięcioletniego syna Maksymiliana. Choć aktorka chroni swoją prywatność i rzadko pokazuje w mediach społecznościowych rodzinę, tym razem zaskoczyła fanów i pochwaliła się teściową. Stało się to przy okazji niedzielnych imienin Anny, które Dereszowska razem ze swoimi bliskimi spędzała na Warmii.

"Dziękuję za wszystkie piękne życzenia imieninowe! Jestem Ślązaczką a na Śląsku imienin się nie obchodzi i prawdę mówiąc zupełnie zapomniałam, że to dziś! Ale dzięki Waszym pięknym życzeniom, które spływają od rana przypomniałam sobie! I spędzam ten dzień w najlepszym możliwym towarzystwie! Z ukochanym niemężem, synem (córa na obozie) i teściami! (Za tydzień będę? świętować z moim tatą i drugą macoszką!)" - napisała aktorka.

Reklama

Dodała też, kim jest kobieta, do której się przytula. "Na zdjęciu najlepsza z możliwych Teściowa! I to nie żart! Trafiłam jak ślepa kura ziarno - najlepiej, jak się dało - trafiłam drugą Mamę..."

To wyjątkowe zwierzenie zważywszy na fakt, że mama Anny Dereszowskiej zmarła, gdy ta miała 9 lat.

Zobacz również:

 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy