Anna Ewers i Gigi Hadid najlepszymi modelkami roku 2015

22-letnia Niemka Anna Ewers została uznana przez ludzi świata mody za najlepszą modelkę 2015 roku. Natomiast faworytką internautów jest 20-letnia Amerykanka Gigi Hadid.

Gigi Hadid
Gigi HadidEast NewsEast News

Opiniotwórczy portal Models.com jak co roku opublikował ranking najlepszych modelek i modelki. W jednym zestawieniu uwzględnił opinie ludzi pracujących w branży mody, w drugim wziął pod uwagę zdanie internautów.

Projektanci, styliści, dziennikarze, fotografowie oraz inni profesjonaliści związani z branżą mody uznali, że numerem jeden w kończącym się roku jest Anna Ewers. Pochodząca z Freiburga piękność wygląda niczym córka Brigitte Bardot. Do świata wielkiej mody wprowadził ją projektant Alexander Wang. Aktualnie Ewers jest m.in. twarzą Hugo Bossa. Modelka unika rozgłosu, niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym.

Pod względem rozpoznawalności jest daleko w tyle za Gigi Hadid, która wygrała w głosowaniu internautów. W karierze modelingowej pomaga jej status celebrytki. Gigi jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a o jej rodzinie - słynnej mamie, siostrze i ojcu, plotkuje się niewiele mniej niż o Kardashianach. Niedawno Hadid podpisała kontrakt z Hilfigerem, wystąpiła też w pokazie Victoria's Secret.

PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas