Anna Lewandowska w jesiennej stylizacji. Fani są podzieleni!

Anna Lewandowska celebruje najbardziej kolorową porę roku! Wraz z rodziną wybrała się na spacer w popularne jesienią miejsce, a zdjęciem z wyprawy pochwaliła się na Instagramie.

Anna Lewandowska zyskała popularność dzięki prowadzeniu mediów społecznościowych
Anna Lewandowska zyskała popularność dzięki prowadzeniu mediów społecznościowychVIPHOTOEast News

Anna Lewandowska to polska sportsmenka, dietetyczka, trenerka personalna i reprezentantka Polski w karate tradycyjnym. Wielokrotnie zdobyła medale na mistrzostwach świata, Europy i Polski w karate. Trenować zaczęła w wieku 13 lat, pod okiem Jerzego Szcząchora. Zamiłowanie do sztuk walki odziedziczyła po swoim wuju - Pawłowi Krzywańskiemu, który był wielokrotnym medalistą w zawodach rangi międzynarodowej. W ciągu kilku lat zbudowała prawdziwe imperium zdrowego stylu życia. Od 2013 r. prowadzi bloga "Healthy Plan by Ann", za pomocą którego zachęca czytelników do zmiany nawyków żywieniowych i wprowadzenia ćwiczeń do planu dnia. Na fali popularności bloga Ania wydała kilka płyt z treningami oraz książki o zdrowym żywieniu, dedykowane kobietom w ciąży i karmiącym matkom. Od 2016 r. prowadzi również markę "Foods by Ann", która skupia się na produkcji zdrowych przekąsek. Kobieta pojawiła się w tym roku w programie "Dzień dobry TVN" ze swoim cyklem ćwiczeń "Sztuki walki".

Ania jest związana od 2007 r. z Robertem Lewandowskim. Para wzięła ślub 22 czerwca 2013 r. w podwarszawskim Serocku. Cztery lata później urodziła się im córeczka Klara. Zawrotna kariera Roberta przyczyniła się do wzrostu popularności samej Ani. Kobieta ma ponad dwa miliony obserwatorów na Instagramie, a jej blog czytają zarówno rodacy, jak i internauci z całego świata. Dzięki tak ogromnej popularności w mediach społecznościowych Ania stała się ikoną mody. Fanki często podpytują ją w komentarzach, w jakich sklepach się ubiera. Zdarza się, że wykorzystują jej stylizacje jako modowe inspiracje.

Ostatnio Ania wybrała się na jesienny spacer ze swoją rodziną, po czym opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje wśród dyń. Obserwatorzy nie żałowali jej komplementów dotyczących stylizacji i pomysłu na fotkę. Niektórzy z nich pozwolili sobie zażartować i nazwać Anię "prawdziwą jesieniarą".

Czy waszym zdaniem Ania przesadziła z jesiennym klimatem tego zdjęcia?  

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas