Reklama

Anna Mucha zmieniła fryzurę. Włosy obciął jej ukochany Jakub Wons

Popularna aktorka nie mogła się już doczekać ponownego otwarcia salonów fryzjerskich i poprosiła o pomoc w podcięciu włosów dzieci. Te, jak widać na filmie zamieszczonym przez gwiazdę na Instagramie, raczej tylko przyglądały się metamorfozie mamy. Skróceniem włosów zajął się Jakub Wons, czyli partner Anny Muchy. Efekt jego pracy trochę aktorkę zaskoczył.

Gdy w czasie pierwszego lockdownu rok temu zamknięto zakłady fryzjerskie, wiele gwiazd pokazywało w swoich social mediach, jak radzi sobie w domowych warunkach z okiełznaniem odrastających włosów. 

W ruch poszły maszynki do strzyżenia, nożyczki i farby do włosów, a efekty? No cóż, bywały różne, raz lepsze raz gorsze. Wtedy pierwsze "fryzjerskie" relacje pojawiły się na profilach gwiazd mniej więcej po miesiącu od zamknięcia salonów.

Teraz minęły ponad dwa tygodnie, od kiedy fryzjerzy zostali ponownie zmuszeni do zawieszenia swojej działalności z powodu ogłoszonych przez rząd obostrzeń, a sezon na domowe metamorfozy fryzur otworzyła właśnie Anna Mucha. Aktorka zrelacjonowała na Instagramie podcinanie włosów w domu. 

Reklama

"Z okazji lockdownu postanowiłam poprosić moje dzieci, żeby mi podcięły włosy, zrobicie to? Teo, zrobisz to? Tak? No to do roboty!" - słyszymy w nagraniu na instatsory. 

W kolejnym filmie aktorka obwieszcza: "Będzie cięte!", a w kadrze widać, jak Jakub Wons za plecami aktorki wyrównuje jej włosy, a asystuje mu synek aktorki Teo.

Co ciekawe, to wcale nie było symboliczne skrócenie końcówek, tylko solidne obcinanie, bo ścięte pasma mają ok. 10 centymetrów. Na końcu relacji Anna Mucha pokazała efekty domowego zabiegu fryzjerskiego - pasma leżące na podłodze oraz nową fryzurę. 

Widać, że niestety włosy nie są równo skrócone, bo spomiędzy krótszych pasm wystają znacznie dłuższe kosmyki. 

Wygląda na to, że do zabiegu Jakub Wons i mały Teo nie używali nożyczek do włosów, tylko zwykłych...Cóż, Annie i Jakubowi radzimy, by przed wyrównywaniem krzywo obciętych pasm odwiedzili drogerię, gdzie można kupić nożyczki do obcinania włosów. 

Inaczej Bartek Janusz, ulubiony fryzjer gwiazdy, nie będzie miał czego ratować.

***
Zobacz również: 


Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>     

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy